Персонаж Аноним• 11 июня 2022
Презерватив. Вагітність
Як таке можливо? Все життя думала, що це надійно, в воно не так
Хитрушка-чекушка• 11 июня 2022
Розмір не підходящий, «сухо» у жінки дуже… Багато може бути причин.
Персонаж Аноним
• 11 июня 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Може, ваш чоловік хотів дитину і зробив отвір голкою?
Ні, діти є, заплановані
Пупуговка• 11 июня 2022
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ще може бути довгий статевий акт
Персонаж Аноним
• 11 июня 2022
Ответ дляХитрушка-чекушка
Персонаж Аноним
• 11 июня 2022
Ответ дляПупуговка
Ще може бути довгий статевий акт
Яке то має відношення?
Хитрушка-чекушка• 11 июня 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
Лоба не розбийте. І що вас так збентежило?
Пупуговка• 11 июня 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
Яке то має відношення?
Вони не здатні витримувати по 20-30 хвилин фрікцій, мікроразрив і ось вам краплі сперми у вас та вагітність. Презервативи це не 100% захисту, а десь 97-98%, це якщо ними правильно ще користуватися.
Хитрушка-чекушка• 11 июня 2022
Ответ дляПупуговка
Ще може бути довгий статевий акт
Так. Це теж можливо.
Царевна_несушка• 11 июня 2022
Дослідження показали,
що найпоширеніші помилки такі:
1) Невірне надягання презерватива, у результаті чого доводиться переодягати його під час половою близькості
2) Надягання презерватива не на початку, а в середині сексуального контакту
3) Знімання презерватива до кінця сексуального акту
4) Відсутність зміни презерватива при різних видах сексу
5) Застосування презервативів тільки для вагінального контакту
6) Використання двох презервативів одночасно.
7) Соскальзивание презерватива в процесі сексуального контакту
Крім того, підвищити ймовірність завагітніти із презервативом можуть: порушення цілісності презерватива при використанні невідповідних змащень, використання прострочених виробів, механічні ушкодження й так далі.
По індексу Перля презервативи займають 5ое місце по ефективності запобігання від небажаної вагітності. Його випередили такі методи, як внутрішнматкові спіралі, чоловіча й жіноча стерилізація, а також популярні оральние контрацептиви
що найпоширеніші помилки такі:
Мааарковная• 11 июня 2022
Нет ни одного средства со 100% защитой. Смазкой пользовались? Не всегда качество хорошее, особенно если даано лежали , не правильно хранились,да и смазки тоже не вмегда нормальные.