Rikitikitavi_2022• Изменено 12 июня 2022

Як ви вважаєте, що насправді думають та гадають росіяни про себе наодинці?

Я така людина, що завжди жила за принципом чистої свідомості, хоч там як буде, але мені треба бути наодинці із собою відвертою, бо інакше як спати як жити та як вмирати, не уявляю просто. Мені потрібна ця внутрішня тиша та чистота свідомості та совісті, необхідна більш за потребу у розкоші чи розвагах тощо. І от дивлюся я в телеграмі та новинах на угар росіян, нещодавно ще їх фюрер на синьому фоні розвалившись розказував про петра свого, тощо. І чим більше я дивлюся на них, тим більше усвідомлюю, що все їх святкування вульгарне, вся їх пропаганда, весь цей ор і шум і біснуванная тощо існує для однієї єдиної мети - щоб люди там мали змогу існувати сам-на-сам і щоб замилити їх совість, надати їм змогу виправдовувати массове вбивсто українців та руйнацію їх життя: дітей, жінок, стареньких, руйнацію, геноцид та знищення країни поряд. Тобто те що відбувається зараз - це перетворення 140 мільйонів людей на соціопатів, які народять діточок і будуть виховувати їх в принципах того, що це гарно і патріотично прийти до іншої країни та почати массово вбивати людей. Чи я не права? І сам на сам росіяни розуміють, що вони є пособніками звірств та нищення не тільки українців, але і людяності в самих себе? Як ви гадаєте чи є росіяни нормальними, чи вже Зло перетворило їх на соціопатів безповоротно і буде їх долбити допоки не зникне в них залишки людяності, щоб кинути їх пусті тіла без душі у наступні війни та використати їх безжально для наступних завоювань? І чому Європа та НАТО на це дивиться, на цю масову пропаганду та святкування на трупах тисячі людей, і думає-гадає що обійдеться однією Україною? Чи розуміють вони що насправді створює російська еліта вже десятий рік? І чи розуміє кожен росіянин на що його та його дітей перетворюють зараз та заради яких цілей? Що насправді відчуває про себе сам-на-сам ті істоти, хто прийшов вбивати, красти та творити Зло на чужій землі? А що думають їх жінки, а що будуть думати про них їх діти коли виростуть та узнають правду? А що думають їх сусіди родичі знайомі і просто люди, які спостерігають за вбивствами та руйнацією в Україні, який вони оплачують своїми податками та ресурсами своєї країни? Чи вони дійсно вважають себе непотребом, який нічого не важить в цьому світі, і навіть не вірять в суд Божий, який чітко сказав: Нехай не буде в тебе інших богів, окрім Мене. Не взивай намарно імені Господа, Бога твого. Не вбивай.Не кради. Не пожадай нічого того, що є власністю ближнього твого. тощо? Зі святом Трійці вас, любі українці! Подякуйте Богу за все що ми досі маємо та помоліться за Україну!
Елена1265• 12 июня 2022
Все зависит от конкретного человека
Bibetta• 12 июня 2022
Убедить себя или оправдать себя не так уж и сложно. А сказать «я не при чем, что я могу» так вообще самое простое
Что_по_чем• 12 июня 2022
А что они думали после Голодомора? И после других подобных страшных событий? Что они правы и никакой вины….. такая нация такое мировоззрение. Есть маленький процент осознанных, но рот им быстро закрывают. Не думаю, что им когда то станет стыдно или что то подобное они испытают, к сожалению
Дресса• 12 июня 2022
Вы так много написали прописных истин. А в меня ответ короткий- мне глубоко насрать что они себе там думают. В любом случае каждый из них говорит себе- это же не я лично…
драконовна• 12 июня 2022
кто мозг сохранил (10%) - офигевает и не знает, что делать, но их мало и впереди маячит только тюрьма (в лучшем случае)

кто мозга не имел (30%)- навалил себе говна в голову и уверен, что росися вперде и плешак все порешает

60% - это вообще гуманоиды, пока им на голову ракету не скинуть, они не оторвутся от телефона/ компа/хрючева/бухалова и пр.
MamaGalya• 12 июня 2022
Та немає віри в Росіян і ніколи не було, і не буде. У них навіть церква це політична організація, яка активно використовується державою. Там людей довели до того, що ті в таке фентезі вірять, що здається що їх лікувати пора. Генетична особливість така.
На жаль, Україну планомірно заселяли росіянами, тому ці люди і тягли нас не в той бік. Бо інші держави ( Польша, Прибалтика), не мали серед населення такої кількості російських генів. І де вони, де ми.
Charming• 12 июня 2022
Мені глибоко в сраці що вони думають. Наша толерантність та розуміння призвели до цієї війни. Вони можуть думати і говорити що заманеться, віри їм немає і ніколи не було
katy_kea• 12 июня 2022
Как все таки пользоваться этой штукой (унитазом)?
Хватит трёх или ещё собрать?
Где притаился еж?
автор Rikitikitavi_2022 • 12 июня 2022
Ответ дляBibetta
’український вчений О. М. Костенко визначає соціопатію як стан неузгодженості волі і свідомості людини із законами соціальної природи: неузгодженість волі із зазначеними законами — це стан сваволі; неузгодженість свідомості із законами соціальної природи — це стан ілюзій. В особі утворюється так званий «комплекс сваволі й ілюзій», тобто соціопатія — це ураження особистості комплексом сваволі й ілюзій. Проявами соціопатії у такому розумінні є вчинки, що порушують різноманітні соціальні норми, зокрема норми моралі й права.’
Mira29-c3c3• 12 июня 2022
Ответ дляMamaGalya
Дуже влучно сказано 👍👍👍👍👍
автор Rikitikitavi_2022 • 12 июня 2022
Ответ дляЕлена1265
Все зависит от конкретного человека
’Згідно з визначенням Еріка Берна, соціопати бувають двох типів: Перший тип, латентний або пасивний соціопат, більшу частину часу поводиться цілком пристойно, приймаючи керівництво якого-небудь зовнішнього авторитету, наприклад релігії або закону, або прив´язуючись часом до якої-небудь більш сильної особистості, що розглядається як ідеал (мова йде тут не про тих, хто користується релігією або законом для направлення совісті, а про тих, хто користується такими доктринами замість совісті). Ці люди керуються не звичайними, як усі, міркуваннями пристойності і людяності, а всього лише коряться прийнятому ними тлумаченню того, що написано в «книзі».

Другий тип — активний соціопат. Якщо і може на деякий час приборкати себе і надягнути маску доброчесності (особливо в присутності осіб, які очікують від нього пристойної і відповідальної поведінки), але як тільки такі соціопати опиняються поза досяжності авторитетних для них осіб, які потребують гарної поведінки, вони негайно перестають себе стримувати.’
Bibetta• 12 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Вы слишком глубоко копаете, «неузгодженість волі і свідомості» - результат их социальной и политической жизни много много десятилетий. Откуда им черпать это? Мой ответ - моё мнение на вопрос автора. Если честно, мне вообще плевать, что они думают и их раскаяние мне не нужно. Лично я в стадии, что ничего хорошего им не пожелаю никому. Но если убрать личное, то да, убедили свою «подкорку» и все. Мало кто захочет себя в чём-то винить и истязать. Любая @лядь себе найдёт оправдание, так и тут
Fotografkiev• 12 июня 2022
Здебільшого вони не думають. Для цього є бухло та телевізор, а решта хто хоч трохи має промінці просвітлення, думають як втікти з цієї дупи під назвою раша.
Оленёнок• 12 июня 2022
Нация потомственных алкашей и убийц. Что они там могут думать?)
Valentina shop2020• 12 июня 2022
А что думают 5аши депутаты,которые сейчас ,здесь получают зарплату,оплату за жилье,а самт находятся за рубежом
Yog-Sothoth• 12 июня 2022
Мне похрен, что думают эти нелюди. Главное, что они делают.
helena123• 12 июня 2022
Я думаю, что они ничего не думают
автор Rikitikitavi_2022 • 12 июня 2022
Ответ дляValentina shop2020
та ті подонки нашої країни хоч не вбивають нікого і на тому спасибі, а тепер тут така ситуація, що вже не можу прокормити їх маму жінку та дітей, як було раніш, коли вони крали мільйонами, тут хоча б самому вижити на своїй рідні землі, поїхали - то хай їдуть, а зп їм платят або лохи або такіж вори і до них дійде кара та позор в свій час, але вони просто йолопи ненажерливі але не вбивці