_ЯгодаМалина_• 12 июня 2022

Ну что, Ванга не угадала... Какая следующая дата?

Вот тема была про 12 июня....https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3144614

Как же хочется чтоб все это поскорей закончилось, хочу вернуться домой, уехала ради ребенка....Цепляюсь за любую надежду....Но понимаю, что спасти нас может только какое то чудо.....Запад не торопится помогать, а что мы можем против такого монстра.....
coloritka• 12 июня 2022
Живіть реальністю, слухайте військових екпертів хоча б, с не анонімів.
Шаленабджилка• 12 июня 2022
Чуда не случится, нужно не циклиться , а отпустить ситуацию и просто жить.
Только так можно не сойти с ума от вечного ожидания
Викуся29• 12 июня 2022
Сказали давно. Война надолго. Просто не все регионы затронет. Вот и всё
Байдуже• 12 июня 2022
Удалено администрацией...
Darina26• 12 июня 2022
А как война мешает вам вернуться? Ваш город в оккупации? На линии фронта?
koreshk9• 12 июня 2022
Скоріше за все у Західній бо у виїхавших харків´ян, одеситів тощо нема ілюзій
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Що саме в західній?
Вчорашню новину про Терноп.обл. бачили, чи не слідкуєте, бо на ЗУ «війни нема»?
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Що саме в західній?
Вперше за 4 місяці одна ракета я не вважаю, що через це треба тікати закордон і не це не є приводом не повертатися у місто. Я в Києві, в який більше Тернопільської в сотні разів прилітало і теж вважаю його досить безпечним щоб повернутись, що я і зробила. А от Харків поки небезпечний бо там щодня луплять. Тому не порівнюйте непорівнянне
Оль_Вія• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
НА західній, куди кожний день тільки в нашу маленьку область більше десятка похоронок щоденно приходить.... в моє село з початку війни 6 вже привезли...Але у подібних вам ’у Західній’ війни тема
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
А що Я порівнюю? Ви хоч не приписуйте мені те, що я не пишу.
ShellyBelly• 12 июня 2022
Ответ дляОль_Вія
Побійтеся Бога, Ви реально думаєте,що тільки на Західну похоронки приходять? В кожен куточок країни, скрізь горе.
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляОль_Вія
Шкода хлопців, але похоронки приходять і у Києві щодня, і у Харкові, й в Одесі- у сотні міст і сіл по всій Україні, а за вашими словами воюють лише хлопці із західної? Бісять такі як ви. Війна для мирних це бойові дії і обстріли, там їх слава Богу нема
Оль_Вія• 12 июня 2022
Ответ дляShellyBelly
Це хай мій опонент побоїться Бога і не розказує, що ’у Західній’ війни нема
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Дівчина мала на увазі, що і на західній йде війна, і вона не може закінчитись навіть якщо ракети летять не часто! Це ж ви писали, що хіба на ЗУ закінчення буде, Нє? От вам люди і пояснюють, чому Не буде.
Оль_Вія• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Це по ваших словах всюди війна, лиш на ’у Західну’ вам очі вилазять
Кіцюня• 12 июня 2022
по прогнозам війна на рік як мінімум, дехто пише що і 10 років. тому живіть сьогоднішнем днем
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляОль_Вія
Війна є в усій Україні, але небезпеки, причини чому не можна повертатися з-за кордону в умовний Тернопіль чи Сколе, тим хто виїхав я не бачу, і взагалі не розумію, чому звідти першими бігли
iroman• 12 июня 2022
Еще 15 июня называли) Но все ж понимают, что и в эту дату чудо не произойдет, к огромному сожалению.
Natella777• 12 июня 2022
Ещё не вечер. А вдруг пыня сегодня какое-то заявление сделает?
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляОль_Вія
Тої війни від якої варто тікати там немає і не було і сподіваюсь не буде, не порівнюйте Маріуполь, Бучу Харків та навіть Одесу до західної.
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
А Ви знаєте, ЩО буде, а не те, що було і є? Тобто чому саме на ЗУ можна вертатись? Розкажіть, це ж до теми автора якраз.
Perla9• 12 июня 2022
Ответ дляDarina26
Ну мой город не в оккупации. Работы практически нет по моему профилю или копейки, сыну осенью 17, и я боюсь за его будущее, если война затянется, я не хочу его на войну отправлять, хотя по состоянию здоровья передовая не грозит. Не могу вернуться до конца войны. С маленьким ребенком или без детей сидела бы с мужем. Потому что малыша на войну никто не заберёт. У каждого свои причины возвращаться сейчас или нет
Perla9• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Я з Одеси і вивезла сина, він закінчив 10 клас, мені там просто страшно, бо поруч Миколаїв, Приднестрів´я, да і на саму Одесу вони облизуються
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
А чому звідти треба було тікати? Там була небезпека? І я більше ніж впевнена що там і надалі буде безпечно, але ж тим хто виїхав 24-25 лютого (а тоді виїхали переважно западенці) і найкраще з усіх влаштувався за кордоном, здається, що це не так, а насправді вони просто займають місце тих, хто тікав від біди, а не від умовної небезпеки
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляPerla9
В Одесу і я б не поверталася
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляPerla9
Інтегруйтесь, все буде добре. Люди і в мирний час виїжджають і ніхто їм і слова не каже, а тут булять і хейтять тих, хто в війну поїхав. Іспанський стид в мене за таких людей.
ГО_1983• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
На ЗУ не тільки можна вертатися, а й можна було нікуди не їхати
Маня..• 12 июня 2022
Чтоб прекратилась война, нужно чтоб сменилась власть, не у нас.
Iruna2008• 12 июня 2022
Ответ дляОль_Вія
Рівне так само , кожний день поховання ((( Виб’ють всіх наших хлопців(((
Perla9• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Ми повернемося, але після війни. Син також хоче повернутися до України. Але на даний час тут мені за нього спокійніше. Хоча дуже сумую за чоловіком. Я тільки в квітні вийшла заміж, і через декілька днів поїхала. В чоловікові впевнена, це була його ідея і одружитися, і переписати все його майно на мене. Не переживаю, іншої в нього не буде, просто сумую