GeekTeaParty• 13 июня 2022

Платье

Результат:
вже голосів: 172
45 (26.16%) Смотреть
37 (21.51%) 1
33 (19.19%) 4
27 (15.7%) 5
14 (8.14%) 2
11 (6.4%) 3
5 (2.91%) 6
автор GeekTeaParty • 13 июня 2022
Juliyavas• 13 июня 2022
Не люблю темы о нарядах без реальных примерок. Ну непонятно же, как платья сядут на вас
автор GeekTeaParty • 13 июня 2022
Ответ дляJuliyavas
Онлайн примерки ещё не подвезли, хотя есть такие разработки
klaraneill• 13 июня 2022
из этих понравились 2 и 3, хотя лично мне такие не идут, поэтому смотрите по своему типажу
Безспроса• 13 июня 2022
Никакое.
Алина-1240• 13 июня 2022
1 или 5
N-natasha• 13 июня 2022
2 или 3
Vlada.da• 13 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
1 или 5
Мне тоже
Ksenia-e9d7• 13 июня 2022
Ответ дляGeekTeaParty
фото
Кошмар
Femyda• 13 июня 2022
Вульгарные платья. Кто ещё такое носит?
_RedGirl_• 13 июня 2022
1 і 4, ну може ще 3, якщо фігура дозволяє
автор GeekTeaParty • 13 июня 2022
Ответ дляКопирайторша
Вульгарные платья. Кто ещё такое носит?
Вы можете носить юбки ниже колен, вам никто не запрещает
-Инга-• 13 июня 2022
1, 2 и 5, при безупречной фигуре
-Инга-• 13 июня 2022
Ответ дляКопирайторша
Вульгарные платья. Кто ещё такое носит?
даже стало любопытно что в вашем понимании НЕвульгарное)).
Безусловно эти платья для молодой стройной девчонки, летнее, романтичное. Не для тети, не в офис, не для пампушки. С ними все ок
Stepa_nida• 13 июня 2022
Це все сукні різної направленості

1. Одразу відмітаємо сукні 5 (не актуальна) та 6 (в ній все погано - від крою до тканини)
2. Сукні 1 та 4 більш універсальні, тут треба дивитись на типаж дівчини, комусь краще романтичний квітковий принт, комусь краще та дрібна клітина. Але для мене виглядає так, що короткі рукави більш логічна історія, ніж довгі (але для декого навпаки, хто не любить засмаги)
3. Сукня 2 - суто вечірня історія. З урахуванням бренду, це скоріше за все низька якість (хоча у Зари бувають сюрпризи, я одного разу купила надзвичайно круту комбінацію з важкого, струмуючого атласу), але якщо вдягнути на 1-2 рази на коктейль чи у клуб, чому ні?
4. Сукні з такого цупкого штучного трикотажу, як на фото 3, це скоріше історія певного типажу дівчат. Це не зовсім про моду і актуальність, а більше про стиль життя як підкреслення фігури. Для мене такі речі не є універсальними для літа (сукня може незручно ’підстрелювати’ в стегнах, між штучною тканиною та тілом немає повітря, що не дуже комфортно за високої температури)