Та легко!• 16 июня 2022
Постановка мовлення
Дівчата, чи є якісь безкоштовні відео по постановці мовлення?
Мушу зараз багато виступати перед батьками, бо змінила професію бухгалтера на педагога)
В ютуб дивилась, але щось не те.
Та легко!
• 16 июня 2022
Ответ дляtarveldy
Сценічна мова
Вам потрібні техніки дихання, чистововки та нейрокорекція типу відрізок тексту покласти на 20 кроків і тп, шукайте серед підручників для акторів
Дякую за підказку.
Та легко!
• 16 июня 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Ви шукайте не постановку мовлення, а ораторське мистецтво, щось таке.
Дякую.