миссДавеча• 16 июня 2022
У кого спали розові окуляри
В нас навчання з 1 серпня, пояснюють, що палити не буде чим і як похолодає діти сядуть вдома на дистанційку. Роботи нема, ціни ого-го.
У кого спали окуляри і що ви побачили?
Я побачила сумну картину , не хочу, але заради дітей прийдеться їхати геть , хоч тут все , для чого так важко працювала роки.
Може я песиміст , може просто поганий настрій і депресія, але я не бачу виходу (((
У кого спали окуляри і що ви побачили?
Результат:
вже голосів:
756 (45.11%)
Вірю в перемогу і таке інше
434 (25.89%)
Тицьнути
174 (10.38%)
Ми не переможемо
156 (9.31%)
Змирилася
101 (6.03%)
Я виїхала і не повернусь
55 (3.28%)
Буду виїжджати
Ответ дляPAJAMA ROOM
А яка мета вашої теми?
Сформулюйте для себе одним реченням
Для чого ви її створили? Щоб що?
Сформулюйте для себе одним реченням
Для чого ви її створили? Щоб що?
Щоб поговорити тт м, хто теж зараз відчуває себе так погано, що будуть робити, що планують і як бачать вихід з усього цього
Капитошка81• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Нет, пока что у всех работа, а так бы голодали, но этого пока нет
вы из какого города?
Ответ дляНе ангелы
А я не собираюсь никуда ехать.
А чого вас мій тур цікавить? Я можу поїхати в тур і поїду , та я не хочу їхати в Європу з тисячною євро жити .
Ответ дляsobacura
Ну то не скигліть тоді. Намотуйте соплі на кулак і на роботу!
Не скиглити еще азиров пропонував, говорил берите лопаты и садите огороды. И снова не скиглити? Та люди тут уже 30 лет выживают и не скиглять, 30 лет война внутри страны идет ща выживание, сколько еще надо не скиглити, чтобы уроды с этой страны куда-то делись и не мешали жить нормальным людям? Где те твари, которые янека выбирали, и прочих? Почему они не едут мыть параши куда-то в румынию.
Natalia505• 16 июня 2022
Не було окулярів і немає. Ніколи не романтизувала війну, це завжди смерть, кров, біль і страждання. Все жахливо, але може бути ще гірше. Молюся на наших хлопців на передовій, вірю в них, благаю Бога щоб всі повернулися до своїх родин.
Капитошка81• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
У меня вопрос, где набрать столько огородов? Чтобы все население их смогли посадить? У нас столько земли у Агрохолдингов, они бесплатно будут наделы раздавать? Если да, куда можно обратиться? Лопата у меня есть
Ответ дляWomAnn
Ви поплатите за опалення взимку в Європі і тоді поговоримо.
В Чехії на людину коммунальні витрати мінімум 4000 грн. в місяць, плюс оренда.
А в деяких країнах опалення взагалі не вмикають.
Автор думает, что в Европе медом намазано. Бензин дороже чем в Украине, коммуналка в разы дороже, дальше даже продолжать перечислять не буду.
промокашка• 16 июня 2022
Ответ дляДама с собачкой
У нас теж повідомили,що теж можливо розпочнемо навчання з 1 серпня.(Івано-Франківська обл.) Лише у червні закінчили навчання і у серпні знову розпочинати?А коли дітям відпочивати?Чому вирішують свої проблеми за рахунок здоров´я дітей?
У нас ще не закінчили , от діти зрадіють
але нам ще не казали
Капитошка81• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Ну умные предлагают переезжать а села
Окей. Куда конкретно? И там сразу дадут хату и огород с погребом? То есть массово в сёлах есть безхозное жильё и самое главное - огород?
Ответ дляНе ангелы
Тогда о чём тема?
Тобто? Ви не вмієте читати???
Ответ дляТютёха
Да, немало бесхозного или дешево хаты, село и так вымирало до войны. А огородов тоже хватает, возле каждой хаты огород, и иногда большой.
Капитошка81• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Можно конкретный адрес и к кому обратиться?
Клементина• 16 июня 2022
Ответ дляtanga
У Фінляндії у пічне опалення і геотермальне, а не відсутнє. Відсутнє воно в Португалії і Італії.
Про Англію не в курсі яке опалення,тале морози там точно не такі як у нас
Я в Фінляндії. Тут не просто гарне опалення, а ще й сауна - якщо не в кожній квартирі, то хоча б одна спільна на багатоквартирний будинок точно є. Я в зимку в квартирі зовсім не мерзла.
По темі: в мене рожеві окуляри були перші днів десять. Як дурна, слухала Арестовича, вірила, що рашка дуже слабка, ракети в них от от закінчаться, ще тиждень і війні кінець, ми переможемо)) По ТВ так і казали ’ще день протриматися, ще два і перелом ситуації’
Зараз вже треба прийняти реальність: або ти в Україні, важко, але дома. Що буде далі ніхто не зна, просто віримо в перемогу, бо це наша земля!
Або їхати в Європу, починати з нуля - те ж важко, але мир навколо.
Треба робити вибір. Час окуляр минув
Ответ дляТютёха
Счас злиється
Ответ дляТютёха
Многие выехали в Европу, побросали дачи. Можно взять в аренду. Кстати, у нас на дачах так некоторые сделали.
PAJAMA ROOM• 16 июня 2022
Ответ дляValli-valli
У кожного своє життя. Ви бачите вихід у від´їзді - маєте право.
Просто реально подача у вас така, наче справді у єдинорогів вірили.
У нас війна.
Готуємося до зими. Моя мама на місці квітника ще звільнила місце для городу. У будинку котел газ/дрова + пічка, дрова готуємо. Усі працюють. Але відпочинку цього року не буде - кошти відкладаємо.
Ремонт своєї квартири я відклала, бо вона у Ворзелі. Пальне закупили на випадок, якщо буде потрібно виїжджати. - Такий вихід бачу я.
У нас війна.
Ответ дляНе ангелы
Ви хочет їхать геть, то їдьте вже
У мене нема грошей! Я не поїду жити з кількома тисячами в Європу . ЖИТИ для вас виділила! Для життя цього мало ! А відпочити вистачить, так ясно?