миссДавеча• 16 июня 2022

У кого спали розові окуляри

В нас навчання з 1 серпня, пояснюють, що палити не буде чим і як похолодає діти сядуть вдома на дистанційку. Роботи нема, ціни ого-го.
У кого спали окуляри і що ви побачили?
Я побачила сумну картину , не хочу, але заради дітей прийдеться їхати геть , хоч тут все , для чого так важко працювала роки.
Може я песиміст , може просто поганий настрій і депресія, але я не бачу виходу (((
Результат:
вже голосів: 1676
756 (45.11%) Вірю в перемогу і таке інше
434 (25.89%) Тицьнути
174 (10.38%) Ми не переможемо
156 (9.31%) Змирилася
101 (6.03%) Я виїхала і не повернусь
55 (3.28%) Буду виїжджати
автор Valli-valli • 16 июня 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
А яка мета вашої теми?
Сформулюйте для себе одним реченням
Для чого ви її створили? Щоб що?
Щоб поговорити тт м, хто теж зараз відчуває себе так погано, що будуть робити, що планують і як бачать вихід з усього цього
Allize_di• 16 июня 2022
Сьогодні в гості приходила знайома вчителька, говорила, що з 1 вересня почнеться навчальний рік і навчання буде як зараз кажуть офлайн. Ні про яке 1 серпня нічого не казала.
Капитошка81• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Нет, пока что у всех работа, а так бы голодали, но этого пока нет
вы из какого города?
автор Valli-valli • 16 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
А я не собираюсь никуда ехать.
А чого вас мій тур цікавить? Я можу поїхати в тур і поїду , та я не хочу їхати в Європу з тисячною євро жити .
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляsobacura
Ну то не скигліть тоді. Намотуйте соплі на кулак і на роботу!
Не скиглити еще азиров пропонував, говорил берите лопаты и садите огороды. И снова не скиглити? Та люди тут уже 30 лет выживают и не скиглять, 30 лет война внутри страны идет ща выживание, сколько еще надо не скиглити, чтобы уроды с этой страны куда-то делись и не мешали жить нормальным людям? Где те твари, которые янека выбирали, и прочих? Почему они не едут мыть параши куда-то в румынию.
Natalia505• 16 июня 2022
Не було окулярів і немає. Ніколи не романтизувала війну, це завжди смерть, кров, біль і страждання. Все жахливо, але може бути ще гірше. Молюся на наших хлопців на передовій, вірю в них, благаю Бога щоб всі повернулися до своїх родин.
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляWomAnn
Ви поплатите за опалення взимку в Європі і тоді поговоримо.
В Чехії на людину коммунальні витрати мінімум 4000 грн. в місяць, плюс оренда.
А в деяких країнах опалення взагалі не вмикають.
Там зарплаты другие, не копейки
Капитошка81• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
У меня вопрос, где набрать столько огородов? Чтобы все население их смогли посадить? У нас столько земли у Агрохолдингов, они бесплатно будут наделы раздавать? Если да, куда можно обратиться? Лопата у меня есть
Allize_di• 16 июня 2022
Ответ дляПочемучка
Нічого доброго не чекаю. Ж..па буде повна, але я вірю в нашу перемогу. Україна понад усе :)
Для мене справжня жопа - це можлива окупація
итн• 16 июня 2022
Ответ дляWomAnn
Автор думает, что в Европе медом намазано. Бензин дороже чем в Украине, коммуналка в разы дороже, дальше даже продолжать перечислять не буду.
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляТютёха
Ну умные предлагают переезжать а села
промокашка• 16 июня 2022
Ответ дляДама с собачкой
У нас теж повідомили,що теж можливо розпочнемо навчання з 1 серпня.(Івано-Франківська обл.) Лише у червні закінчили навчання і у серпні знову розпочинати?А коли дітям відпочивати?Чому вирішують свої проблеми за рахунок здоров´я дітей?
У нас ще не закінчили , от діти зрадіють але нам ще не казали
Veronikca• 16 июня 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Мова йде про тих дітей,які навчаються сумлінно протягом року,а не тих у кого канікули цілий рік.
Посмотрите на другие страны, мало где есть такие длинные каникулы, как у нас. Все меняется в жизни.
Allize_di• 16 июня 2022
Ответ дляПрилипало
В тих країнах Європи взимку нижче нуля майже не падає температура... І в квітні вже літо
Була взимку в Кракові, дим валить з труб, палять дровами. А клімат там такий як і в нас
Капитошка81• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Ну умные предлагают переезжать а села
Окей. Куда конкретно? И там сразу дадут хату и огород с погребом? То есть массово в сёлах есть безхозное жильё и самое главное - огород?
tanga• 16 июня 2022
Ответ дляAllize_di
Ну так це опалення а не його відсутність. У нас у багатоповерхівках немає твердопаливного опалення.
Не ангелы• 16 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Тогда о чём тема?
автор Valli-valli • 16 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
Тогда о чём тема?
Тобто? Ви не вмієте читати???
Не ангелы• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Там зарплаты другие, не копейки
Кто Вам такое сказал?
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляТютёха
Да, немало бесхозного или дешево хаты, село и так вымирало до войны. А огородов тоже хватает, возле каждой хаты огород, и иногда большой.
Капитошка81• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Можно конкретный адрес и к кому обратиться?
Клементина• 16 июня 2022
Ответ дляtanga
У Фінляндії у пічне опалення і геотермальне, а не відсутнє. Відсутнє воно в Португалії і Італії.
Про Англію не в курсі яке опалення,тале морози там точно не такі як у нас
Я в Фінляндії. Тут не просто гарне опалення, а ще й сауна - якщо не в кожній квартирі, то хоча б одна спільна на багатоквартирний будинок точно є. Я в зимку в квартирі зовсім не мерзла.

По темі: в мене рожеві окуляри були перші днів десять. Як дурна, слухала Арестовича, вірила, що рашка дуже слабка, ракети в них от от закінчаться, ще тиждень і війні кінець, ми переможемо)) По ТВ так і казали ’ще день протриматися, ще два і перелом ситуації’

Зараз вже треба прийняти реальність: або ти в Україні, важко, але дома. Що буде далі ніхто не зна, просто віримо в перемогу, бо це наша земля!

Або їхати в Європу, починати з нуля - те ж важко, але мир навколо.

Треба робити вибір. Час окуляр минув
Не ангелы• 16 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Тобто? Ви не вмієте читати???
Ви хочет їхать геть, то їдьте вже
автор Valli-valli • 16 июня 2022
Ответ дляТютёха
Счас злиється
Капитошка81• 16 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Счас злиється
Veronikca• 16 июня 2022
Ответ дляТютёха
Многие выехали в Европу, побросали дачи. Можно взять в аренду. Кстати, у нас на дачах так некоторые сделали.
PAJAMA ROOM• 16 июня 2022
Ответ дляValli-valli
У кожного своє життя. Ви бачите вихід у від´їзді - маєте право.

Просто реально подача у вас така, наче справді у єдинорогів вірили.

У нас війна.
Готуємося до зими. Моя мама на місці квітника ще звільнила місце для городу. У будинку котел газ/дрова + пічка, дрова готуємо. Усі працюють. Але відпочинку цього року не буде - кошти відкладаємо.
Ремонт своєї квартири я відклала, бо вона у Ворзелі. Пальне закупили на випадок, якщо буде потрібно виїжджати. - Такий вихід бачу я.
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
Кто Вам такое сказал?
Я говорю, если нет желания в западную европу ехать, то есть дружественная Прибалтика, там и менталитет ближе.
natapril• 16 июня 2022
Ответ дляЛика-прилипка
Вчителям дали відпустку 1 місяц. А с чого це?
По усій країні?
автор Valli-valli • 16 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
Ви хочет їхать геть, то їдьте вже
У мене нема грошей! Я не поїду жити з кількома тисячами в Європу . ЖИТИ для вас виділила! Для життя цього мало ! А відпочити вистачить, так ясно?