Купила шлепки в Prego, понравились визуально и размер подошёл, и пошла в них... Иду, а они "пукают", воздух как вакуум выходит и звук достаточно громкий. Что теперь с ними делать?
Пробовала приклеить пластырь, не помогло
Ноги брызгала дезодорант - антиперспирантом, не помогло
Майстерня домашнього текстилю• 19 июня 2022
Ну, якщо у Вас є можливість на тапки 3000 викидати, то це не влетіла))) а вообще клас) повеселили, помню були в мене такі босоніжки, попердювали, невдобно було))
Voblochka-26• 19 июня 2022
Ответ дляЛинда
пердеж входил в стоимость
такие же, но не пердящие, наверно по 5)
любительница• 19 июня 2022
Ответ дляJe_Veux
Если бы
Вот прямо с обоих шлепок и пукают? Вы стельку осмотрели?
Мир Регланов и Футболок• 19 июня 2022
У меня такое было. И то же в дорогой обуви с кожаной стелькой.
Но у меня были не шлепки, а босоножки. Я первое время была вынуждена следы одевать. Потом стелька утрамбовалась и стало нормально.
english book• 19 июня 2022
Ответ дляJe_Veux
Я не сильно ходила по магазину, не поняла сначала
А Ви б і не зрозуміли зразу.
В мене в чоловіка були літні відкриті черевикі з таким ’ефектом’.Причина у формі устілки і жарі.Чимся він там намастив устілку,якимся спреєм для шкіри,і пройшло.Потім сама устілка прим´ялася з часом,і такого більше не було.Хіба що в дощ,коли ноги мокрі.
Йому доречі пропонували на устілці дирок наробити.Це начебто прибрало б цей ефект.Але він не погодився.