sergey_1• 20 июня 2022

Чи є хтось із міста Долинська (Кіровоградська область)? Заберіть саджанці квітів

Сьогодні відправили єремуруси і кущик лаванди, а не дуже порядний покупець відмовився. Єремуруси ось такі. Безкоштовно, лише оплата пересилки, 80 грн. Або переадресація в будь яке місто, тільки пересилка тоді стане дорожчою. Білий з високих, неймовірно гарний.
Alohallo• 20 июня 2022
Я в Чернівцях. Якщо погодитесь зробити переадресацію, забралаби.Я Дякую
автор sergey_1 • 20 июня 2022
Так, звичайно. Мені квіти шкода. Нехай потраплять у добрі руки. Чекаю адресу у приватні повідомлення про
valentina8608• 20 июня 2022
Я б теж забрала, Рівне)
valentina8608• 20 июня 2022
А яка ціна такого набору, якщо замовити?
Oksana0612• 20 июня 2022
Такі ніжні квіточки.
Qorianka• 20 июня 2022
Вот люди бессовестные, зачем заказывать и передумывать, тем более не обувь и не сумка, а цветы
peppermint• 20 июня 2022
автор, а у Вас, випадково, жовтої вейгели немає?
автор sergey_1 • 20 июня 2022
Ответ дляpeppermint
На продаж поки нажаль ні. Планується на наступний рік
автор sergey_1 • 20 июня 2022
Ответ дляvalentina8608
Я вже відправила дівчині, яка обізвалася першою. Якщо цікаво, подивіться наше оголошення з єремурусами. Зараз є багато різних кольорів.
Qorianka• 20 июня 2022
Ответ дляsergey_1
У вас, оказалось, столько всего разного и красивого и недорого я думала, цветы от которых отказались - дорогие и стало интересно, сколько что может стоить. А выбор на целый сад. Жаль своего участка ещё нет)