Разве будущее предрешено, уже расписано и неизменно? Особенно интересуют меня девочки, которые утверждают, что произойдёт, которые в доказательство предлагают делать скрины… Если верить в Бога, например, нельзя ли ,,вымолить,, прощения и помилования? Хотя, в моем детстве ещё бабушка говорила, что в Библии написано о том, что брат пойдёт на брата и о голоде… С ума можно сойти, копаясь в потоке информации и что хорошего не ждать.
Ответ дляМарго 152
Ну якось же можна. Друге діло, що реальних людей, то дуже мало.
Як мій батько міг сказати, що домовся з батюшкою, позови людей, найми копачів я завтра умру? Як?????
Навіть не уявляю…
Ответ дляSicillia
То я щось тупанула( я зрозуміла, що все трапилося, як він сказав... Знаєте, моя прабабуся теж перед смертю казала, що до неї жінка у хустці приходила і що скоро її не стане..і, дійсно, скоро не стало....
Ну скоро це розмито, а там конкретно. Я завтра умру, зови копачів, батюшку, людей.
oksana19823• 21 июня 2022
Ответ дляМарго 152
Батько хворів?
Ответ дляМарго 152
І крім цього не було ніяких бачень?
Ответ дляSicillia
До речі, дивно, але в моменти небезпеки мені сниться батько. Перед ракетними обстрілами, саме неподалік він мені постійно сниться. Останній раз, мені знов снився батько і я думала, що вибухи це сон, а потім підсвідомо зрозуміла, що коли він мені сниться, то це попередження я відкрила очі і був такий потужний останній взрив, що я аж з матрасом привстала.
miley-d7ee• 22 июня 2022
В мене розвинена інтуїція і здатність аналізувати. В ворожки гадалки провидиці себе ніколи не записую. Раніше мені це ніби-то подобалось, здогадуватись про щось наперед. 10 лютого я сказала чоловіку, що буде війна, десчь Через два тижні, чомусь орієнтувалась на 22-23.02, зібрала дві валізи…
але моя інтуіція підказує мені лише про мою родину і про близьких. Якось так. Поки що не відчуваю наближення позитивних змін. Змирилась