Коренная киевлянка• Изменено сегодня в 00:28
Кік Віку вже обсуждали?
Вже і будинок побудували у Львові,і квартир накупили,у Львові,в Ужгороді.
Вже переїхали.
А так плакала,що Віталік хворий,йому залишилось півроку
Вже переїхали.
Ms. При теле• 2 часа назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я наприклад зайшла подивитися що за Віка, а це якась шмара така ж як і автор невідома нікому.
Куди зайшли ?
Тишком нишком• 1 час назад
Ответ дляКаваЗМолоком
Випадково побачила в ІГ
Їй вже падпіщікі напхали в панамку, що на українську перейшла
Майже моя сусідка тепер біля Львова
Когда это было ? Она перешла в начале войны.
Тишком нишком• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Она не шмара, и давнишний известный блогер миллионник
Коренная киевлянка
• 1 час назад
Ответ дляЦібаФу
А вас как в блок поставить чтобы тем тупых ваших не видеть?
Откройтесь,посмотрю на ваши умные темы,и заблокирую вас
Коренная киевлянка
• 1 час назад
Ответ дляПффф 100%
Я не здивуюсь якщо та Юля його колишня дружина
А може вже нинішня? Віку відправили во Львів)
Коренная киевлянка
• 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Черговий блогер з кучею брехні. Жили в Дніпрі поряд ( то в них прильот поряд, то світла нема то води) в нас все ок при цьому, то дітям краще на онлайні щоб подорожувати а навчатися встигнуть ( дитина в 3 класі по слонам читає) тепер треба ж щоб діти вчилися а в Дніпрі тривоги, то батьки чоловіка переїздять бо переживають дуже- тепер сама їде, то чоловіку операція треба помирає - поїхав лікуватися- очутився на лижах…. Сама і сад і город і дім- а є і ті хто газон доглядають і та що бурʼяни рве і хатня робітниця ….брехня на брехні заради контенту.
Як то в сторіз,у них проскочила робітниця. Прибирала в домі,з тряпкою
Леді_Капуста• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Якась віка, якийсь Віталік, люди, з вами все добре?
Не узагальнюйте всіх з автором.
КаваЗМолоком• 49 минут назад
Ответ дляТишком нишком
Вчора
Дюагональ• 47 минут назад
У Віки є робота, у Віталіка є робота. Люди не можуть виїхати щоб не тримати дітей під обстрілами? Про що ваша тема? Правильно роблять, вона вже батька на війні втратила, навіщо їй ризикувати родиною
Пффф 100%• 42 минуты назад
Ответ дляКоренная киевлянка
Клінінг викликати соромно?
Черпак_для_фантазий• 42 минуты назад
Діти не читати ні писати толком не вміють, завжди якісь вічноголодні, запихаються тією їжею, вона наче і непогана жінка, але ті діти, як з дитбудинку, ніде не працюють, люли живуть своє краще життя
Черпак_для_фантазий• 42 минуты назад
Ответ дляДюагональ
Яка робота у Віталіка і Віки?
Викликаю на дебати• 32 минуты назад
Ответ дляПффф 100%
Клінінг викликати соромно?
соромно брехати
КаваЗМолоком• 22 минуты назад
Ответ дляВикликаю на дебати
соромно брехати
По ній видно, що вона така брехушка трохи
Фуліганка• 20 минут назад
Ответ дляВумна вутка
А с чего вы взяли что он больной и ему осталось пол года, я такого от неё не слышала. А вот беглица молодец, жопу рвала за Днепр а в итоге сбежала во Львов, бо там войны нет и тихо оказывается
Та она ж говорила, что он именно по болезни не призывной. И в прошлом году выезжала заграницу с ним на лечение. Правда, после этого лечения они сразу на лыжи поехали))))
Дюагональ• 17 минут назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Яка робота у Віталіка і Віки?
у Віталіка величезне виробництво Стімлекс. Доречі дуже класні барбекю-системи. У Віки як мінімум блог де немало реклами
Фуліганка• 15 минут назад
Кстати, они еще и владельцы производства матрасов ( того, которое Вика рекламирует постоянно).