23 июня 2022

Яку кухню обрати? Чи можливе розтермінування оплати?

Шукаю кухню не за всі кошти світу. Потрібна довжиною 4200-4300 см. Висота 2400-2450 см (зараз 2500, але буде натяжна стеля). В ідеалі треба щось знайти з навісними шафами по 100 см. Ікеа не працює, хоча там таке є. А ще треба два суцільні пенали, для вбудованого холодильника і мікрохвильовки, яка буде під газовим котлом, його теж хочу заховати. Цікавлять модульні кухні, так значно дешевше. Якщо не модульна, тоді треба оплата частинами. Можливо хтось щось порадить. Напишіть, якщо знаєте куди краще зайти, щоб подивитися те, що мене цікавить. Дякую.
ОйЙой 23 июня 2022
Ікея через посередника
автор Белочкой зови 23 июня 2022
Ответ дляОйЙой
Ікея через посередника
А де його шукають?
ОйЙой 23 июня 2022
Ответ дляБелочкой зови
А де його шукають?
Навіть тут в продавалці є продавці, які пропонують свої послуги
автор Белочкой зови 23 июня 2022
Ответ дляОйЙой
Навіть тут в продавалці є продавці, які пропонують свої послуги
Дякую, подивлюсь.
Добрый Жук 23 июня 2022
якщо самі зможете вибрати модулі, то сайт табуретка гляньте. там багато кухонь
Бауди на ауди 23 июня 2022
Ви з Києва? Я робила під замовлення, зробили корпус, а от фасади так і не замовили
автор Белочкой зови 23 июня 2022
Ответ дляДобрый Жук
якщо самі зможете вибрати модулі, то сайт табуретка гляньте. там багато кухонь
Там складного нема нічого, достатньо усіх шаф шириною по 60 см, але тепер зіткнула з тим, що треба ховати витяжку, фартух уже поклали. Ще й виявилося, що в Софі, яку я дивилася, нижній ряд має таку глибину, куди не влізе уже придбана духовка, наче 47 см, а нам треба 60....
автор Белочкой зови 23 июня 2022
Ответ дляБауди на ауди
Ви з Києва? Я робила під замовлення, зробили корпус, а от фасади так і не замовили
Ніжин
rammstein 23 июня 2022
Доброго дня. Чоловік більше 20 років займається меблями на замовлення. Любі розміри. Остані роки співпрацює з ВіЯром. Але за ціною дещо дешевше( як оптовик).
Консультація, заміри- безкоштовно.
Можливо вам буде корисна інформація.
Леска 23 июня 2022
Ответ дляrammstein
Доброго дня. Чоловік більше 20 років займається меблями на замовлення. Любі розміри. Остані роки співпрацює з ВіЯром. Але за ціною дещо дешевше( як оптовик).
Консультація, заміри- безкоштовно.
Можливо вам буде корисна інформація.
І відтермінування платежу він надасть?
Мюллерная 23 июня 2022
Авторе, чоловік є з прямими руками? Як варіант закажіть дизайн проєкт, нехай замовляють порізку, свірловку, винти-направляючі на віярі, а чоловік вже складе. Так буде значно дешевше.
Та вся ікея Г на палочці
Всех в сад 23 июня 2022
Ответ дляБелочкой зови
Там складного нема нічого, достатньо усіх шаф шириною по 60 см, але тепер зіткнула з тим, що треба ховати витяжку, фартух уже поклали. Ще й виявилося, що в Софі, яку я дивилася, нижній ряд має таку глибину, куди не влізе уже придбана духовка, наче 47 см, а нам треба 60....
Так шкафы под духовку без задней стенки, войдёт ваша духовка в стандартный шкаф
rammstein 23 июня 2022
Ответ дляЛеска
І відтермінування платежу він надасть?
Думаю, на жаль, ні
автор Белочкой зови 27 июня 2022
Ответ дляМюллерная
Авторе, чоловік є з прямими руками? Як варіант закажіть дизайн проєкт, нехай замовляють порізку, свірловку, винти-направляючі на віярі, а чоловік вже складе. Так буде значно дешевше.
Та вся ікея Г на палочці
Дякую.