i-cloud• 26 июня 2022

AliExpress все?

Ещё до войны заказала две пары серёжек, до сих пор не приехали и спор висит, не решают в мою пользу, требую дополнительные доказательства, но окна для их загрузки нет. Смотрю, они пишут про переезд и новое официальное приложение, думала обновить, а там написано - не доступно в вашей стране.
Кто знает, они уходят с нашего рынка?
Марина-10• 27 июня 2022
Ответ дляPtashkaO
тут вже 100 тем було про Алік
ніхто ж не читає, або не доходить

версія RU - по іншому працює, доставка як повезе, діспути можуть ігнорити...

Сам додаток глючний ужос, якшо телефон в Україні - само перекидує на RU версію , і далі не пускає замовлення.
переключити на EN чи PL - і тоді нормально пускає оформити і оплатити, для доставки в Україну.

но саме краще з компа і без мороки, вписати руками
https://www.aliexpress.com/p/order/index.html
нормально працює тільки АНГЛІЙСЬКА версія аліка!!! - до кого ще не дійшло )))

і все грає
минулого тижня в такій же темі скрінів накидала де і що тицькати
переключила на англ версію і польську-не працює, адреса теж поміняла, марно

PtashkaO• 27 июня 2022
Ответ дляМарина-10
Дивно
Київ, вірно?
Киньте в мені лічку ссилку на товар, провірю в себе, бо аж цікаво чого не пускає,
Ще варіант, шо конкретний продавець не відправляє новою поштою
Марина-10• 27 июня 2022
Ответ дляPtashkaO
Дивно
Київ, вірно?
Ну вот наприклад
https://a.aliexpress.com/_mrR44M6
PtashkaO• 27 июня 2022
Ответ дляМарина-10
Ну вот наприклад
https://a.aliexpress.com/_mrR44M6
Ссилка рускої версії , иам рублі
Потім щ компа гляну , в лічку дам нормальну ссилку

Додаток з телефона видалити повністю, очистити його кеш і дані
Марина-10• 27 июня 2022
Ответ дляPtashkaO
Ссилка рускої версії , иам рублі

Да, ссылка с приложения,но пробовала заказать на сайте компьютера.
PtashkaO• 27 июня 2022
Ответ дляМарина-10
Перевірила!
Ви вибрали не робочу опцію доставки
Укрпоштою - доставка НЕ працює взагалі!
вибирати треба тільки ’Standard Shipping’ !

правильна ссилка:
https://www.aliexpress.com/item/1005002661526831.h...

** для проби кинула на адресу Києва , знайомої, до оплати тикнула стару просрочену карту, оплата пішла думати, потім видало ’card expired...’ і очікування іншої карти , тобто дати робочу карту і все ОК ))

кидаю скрінів, шоб понятно було де помилки
+ свій ордер від 15,06 , вже вилетів з Китаю ))
Марина-10• 27 июня 2022
Ответ дляPtashkaO
Перевірила!
Ви вибрали не робочу опцію доставки
Укрпоштою - доставка НЕ працює взагалі!

правильна ссилка:

огромное ВАМ дякую) буду пробовать
no_pretensions• 27 июня 2022
Підпишусь
20139• 28 июня 2022
Не можу вибрати місто, тільки район в виборі. Чи району і індексу достатньо?

LenakaBro• 01 июля 2022
Ответ для20139
Аналогично. Вы смогли решить вопрос? И да, у меня глобальная версия, и на компе тоже не получается. Проблема логистики, не можем отправить в ваш регион(
20139• 01 июля 2022
Ответ дляLenakaBro
Ні, не можу замовити. Вибираю стандарт доставка і всерівно не проходить оплата.