Выручалка• 28 июня 2022

девочки, срочно, оформлення авто

Доброго ранку, что должен написать муж,чтобы авто при оформлении в браке было личным имуществом,а не совместным?
Перемелица• 28 июня 2022
Якщо немає у вас шлюбного договору, це в любому випадку спільна власність
А Я Самая Самая• 28 июня 2022
Разве что дарственную офопмить. Тогда не делится при разводе
автор Выручалка • 28 июня 2022
Ответ дляПеремелица
там на місці пишеться якась заява,що це є особиста власність,а не спільна
Перемелица• 28 июня 2022
Ответ дляВыручалка
У шлюбі все спільна власність, яка така заява?
Чтооооооооооо?• 28 июня 2022
Ответ дляВыручалка
Вперше таке чую.
автор Выручалка • 28 июня 2022
Ответ дляПеремелица
насправді ні
Чтооооооооооо?• 28 июня 2022
Ответ дляВыручалка
насправді ні
Ні, якщо договір дарування або спадкова власність. Все інше спільне.
Чтооооооооооо?• 28 июня 2022
А чому так хвилюєтеся? Будете швидко продавати, якщо що.
Перемелица• 28 июня 2022
Ответ дляВыручалка
насправді ні
Так, вибачте, труси і носки ні, інше так
Хитрушка-чекушка• 28 июня 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Або шлюбний договір
Чтооооооооооо?• 28 июня 2022
Ответ дляВыручалка
На місці там можна оформити доручення, що інша особа замість вас може оформити і т.д. і на певний період ( тиждень, місяць)
Чтооооооооооо?• 28 июня 2022
Ответ дляХитрушка-чекушка
Або шлюбний договір
Ну це так, зрозуміло.
Хитрушка-чекушка• 28 июня 2022
Ответ дляПеремелица
Ще предмети для професійного використання ( наприклад, я перукар і мій набір інструментів за декілька тисяч доларів - це особисте і розділу не підлягає)
Хитрушка-чекушка• 28 июня 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну це так, зрозуміло.
Ох, як всі з мене спочатку ржали, що в нас із чоловіком шлюбний договір. Потім співчували, що заміж вийшла за якогось жлоба та нездару. Але все мож майно тільки моє і нікуди не подінеться при розлученні (не дай боже)
ША все! я пришла• 28 июня 2022
Ответ дляВыручалка
Возможно по аналогии с недвижимостью, заява от муж, что это покупка за ваши личные средства. Но честно говоря первый раз слышу о машинах такое. При покупке и продаже авто никто не спрашивает согласие супруга.
Откушу что там торчит• 28 июня 2022
Ответ дляВыручалка
Это при покупке недвижимости, у нотариуса. Но это заявление можно потом оспорить
Любавишна• 28 июня 2022
Ответ дляВыручалка
Вам для чего? Продать авто и так можно без разрешения супруга. Нет необходимости оформлять какие-то дополнительные документы.
автор Выручалка • 28 июня 2022
Ответ дляЛюбавишна
мне для другого.