Хто ще не бачив, дуже зворушливий
Tatarbunara• 28 июня 2022
Ответ дляСлюда
Три сезони по 7 - 10 серій кожний. Я поки перший дивлюсь.
Ого... я до середини другого сезону забуду, з чого перший починався
Про що фільм?
Ответ дляСлюда
Про неї)
не знаю, чому, але через кожні 20 хвилин у мене з´являються сльози). Може, це я така сентиментальна.
Энн из Зеленых крыш?)
Ой, смотрела с сыном, такой душевный и добрый фильм. Есть много печальных моментов, но как Энн это все принимает, слезы и правда выступают.
А книга тоже очень классная. Я книгу читала первую.
Tayano4ka_Tayano4ka• 28 июня 2022
Ответ дляСлюда
Про неї)
Ой це такий позитивний і сентиментальний серіал. Дивилась 1,5 роки тому. Отримала велике задоволення. Теж іноді сльози на очах з´являлись.))
Tatarbunara• 28 июня 2022
Ответ дляСлюда
Пригоди сироти (19 століття), яку взяли із притулку.
Дякую
подивлюсь з дітьми.