60 метров сметаны• 30 июня 2022

Вітіліго і мобілізація

Хто знається, підкажіть, чи мобілізують з вітіліго на великій площі шкіри? Бо як гуглю, то тіко рашазакони вилазять. У нас є стосовно цього захворювання якісь обмеження? Підкажіть, де шукать чи може з родичів у когось була така ситуація? Дякую. Гарного вечора
ХвостПистолетом• 30 июня 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Хвороби шкіри
Повністю звільняють від служби і в мирний і у воєнний час такі діагнози як дифузний нейродерміт (атопічний дерматит) з поширеною ліхеніфікацією шкірного покриву, пухирчатка звичайна, герпетиформний дерматит. Усі інші захворювання дозволяють призивати таких пацієнтів у воєнний час на службу.
Тобто тільки 3 хвороби шкіри звільняють від мобілізації?

Тамбовский мел• 30 июня 2022
Ответ для60 метров сметаны
Та не я, брат. Думаю, він там маститися кремом не буде.
Зрозуміло. Тоді без варіантів. Вони так екипіровані, що це останне за що треба хвилюватися.
Помогалочка• 30 июня 2022
Ответ дляПикарда
Почитала вот список болезней с которыми признают негодными к воинской службе в военное время. Даже ВИЧ инфицированные у которых пока нет симптомов и те годны. Хотя в случае обстрела, ранений способны заразить и сослуживцев и медсестер и врача.не думаю что на поле боя под обстрелами особо заботятся о мерах предосторожности ВИЧ, тем более в таком наверное не признаются
Может вы что-то недочитали? Это же вообще бредятина
После шести ни-ни• 30 июня 2022
Ответ дляПикарда
Они частично годны
Пикарда• 30 июня 2022
Даже больные раком щитовидки негодны только во время лечения, а этот вид рака самый лёгкий, химиотерапия не нужна
После шести ни-ни• 30 июня 2022
Ответ дляХвостПистолетом
Угу( но можно поискать какие делают частично годным
Где тут 0?• 30 июня 2022
Ответ для60 метров сметаны
Обличчя, руки залишаються. Ну мене цікавить не філософія з цього питання, а буква закону
Букву Закона відкриваєте закон про мобілізацію і читаєте.
автор 60 метров сметаны • 30 июня 2022
Ответ дляПикарда
Ого. Це ж якось не гуд. Небезпека і фізична, і біологічна
После шести ни-ни• 30 июня 2022
Ответ дляПикарда
Даже?
По вашему рак что то типо простуды? Это страшная болезнь

Тамбовский мел• 30 июня 2022
Ответ для60 метров сметаны
Роблять спец наліпку на бійця. Але такі випадки поодинокі.
автор 60 метров сметаны • 30 июня 2022
Ответ дляТамбовский мел
Дякую.
автор 60 метров сметаны • 30 июня 2022
Ответ дляПикарда
Це якась залепа. Це ж рак!
Тамбовский мел• 30 июня 2022
Скажу більше, іноді на швидкій привозять людей, ніколи не скажеш, а вилазе 3+ сифілісу, наприклад. Це я про СНІД у додаток і про цивільних. Загроза є всюди
ЛолитаНеРазлита• 30 июня 2022
Є поширена форма вітіліго в переліку
ХвостПистолетом• 30 июня 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну что значит частично годными?! Или годен или нет. Ну вот у мужа псориаз - белый билет есть. Но годен во время войны. У псориаза тоже разное состояние кожи, ещё похлеще любого атопического дерматита. Многое зависит от медработника в военкомате, увы. Но муж не боится мобилизации. Сказал, если что - иду воевать.
Заела_пластинка• 30 июня 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну отсутствие зубов мешает же
Что правда, у мужа верхних вообще нет, то что диабет и ритинопатия не мешает
Пикарда• 30 июня 2022
Ответ для60 метров сметаны
Це якась залепа. Це ж рак!
Та люди з онкодіагнозами у минулому, станами ремісії та повільно прогресуючими хворобами є обмежено придатними у воєнний час. Закон про мобілізацію. Тобто, якщо хлопця з раком крові батьки ’витягнули з того світу’, пройшов через купу хімій, трансплантацію кісткового мозку - до сраки, на фронт!
бибизяна• 30 июня 2022
Ответ дляТамбовский мел
А ось і ні. Якщо на час обстеження задовільні показники - вперед. По факту, не візьмуть, якщо раптово помер чи народив.
Вот даже потратила пять минут времени, ещё как годен при военном положении.
ХвостПистолетом• 30 июня 2022
Ответ дляПикарда
Тут уже инвалидность должна быть и тогда - не годен.
Заболевание ЩЖ попадает под группу, а если рак, так тем более. Сейчас уже сложно доказать группу по заболеванию ЩЖ, но в своё время у меня были на руках все документы, что свидетельствовали о 2-й группе.

Пикарда• 30 июня 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Даже?
Я веду к тому что рак щитовидки относительно лёгкий, по сравнению с раком крови например, при котором нужно огромное количество химиотерапий, которые одно лечат, друго калечат
бибизяна• 30 июня 2022
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text тут полный список
Тамбовский мел• 30 июня 2022
Ответ длябибизяна
Це ж Ви цитуєте мій коментар про наркоманів. А вітилиго є різне. Здається від % співвідношення стосовно всього тіла. Взагалі, придатні.
автор 60 метров сметаны • 30 июня 2022
Ответ дляПикарда
В мене є знайомий з раком нирки. З дитинства по лікарням, було декілька операцій. Зараз тільки як декілька років стабільна ремісія. Не уявляю, як його батькам і йому. Дай боже, не призвуть
автор 60 метров сметаны • 30 июня 2022
Ответ длябибизяна
Дякую
автор 60 метров сметаны • 30 июня 2022
Ответ длябибизяна
Дякую вам