Дона Ко Ко• 04 июля 2022
Другий шлюб і знов ті ж граблі
Як навчитися на ці граблі не наступати?
Після першого шлюбу клялася, божилася, мовляв буду себе любити і берегти, більше ніяких додаткових робіт до 3-ї ночі за компом, бо чоловік машину хоче, тепер собі все купуватиму, нігті робитиму, свекрусі командувати більш не дам, кордони свої виставлю. І що?
Знов все те саме🙈 дурна я і не міняюсь.
Хто в другому шлюбі, а що помінялось в вашому житті?
Знов все те саме🙈 дурна я і не міняюсь.
Чебураха с перцем• 04 июля 2022
Автор, починайте дбати про себе (і дитину, якщо є). Чоловік не повинен бути на першому місці.
Губы рыбы• 04 июля 2022
А що ви в собі змінили? Вирішити так не робити замало. Були у психолога, працювали з психотерапевтом? Розбирали свої граблі? Якщо ні, то чому ви вирвшили, що щось має змінитись?
Забыла что?• 04 июля 2022
Я в другому шлюбі, но в мене чоловік тренований психологічно, трохи мене перевчив.
Я не працюю, він забезпечує. Спочатку було важко довіритись, але потім звикла.
пышка_мышка• 04 июля 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Вот как получите хорошенько граблями по лбу - тогда дойдет.
Не факт взагалі.
Дона Ко Ко
• 04 июля 2022
Ответ дляГубы рыбы
У психолога не була. Думала, що дійшло самій, багато аналізувала. А виходить, що не дійшло.
Регионщица• 04 июля 2022
не чекала другого шлюбу,в першому почала наводити лад і не дивлячись на те,що чоловік в мене вже в тому віці, коли вже люди не схольні сильно мінятися,та і сам по собі він складний, але вода і мудрість навіть каміння точать)) майже бубочка став
МастерЮля• 04 июля 2022
А я з першим не можу розхоистатись. Ще перед війною говорила, давай цивілізовано розлучимося і кожен піде по своїй дорозі, вчепився як кліщ у мене. А мене вже криж. Від кохання до ненависті один крок, так воно і є… Якесь недолюблене… кажу йому, одружися ще, дітей зробиш… Ні сидить. Проблема у спільному житлі. Пропонувала ще до війни продати і кожному по квартирі купити, сидить рогами уперся… а тепер він вже й не коштує тих грошей. Так і виходить ,,, розлучитися неможна і жити разом теж вже нудить
Море_море_я_скучаю• 04 июля 2022
Автівка тільки чоловіку потрібна? Вам ні? Я теж працюю практично цілодобово, із задоволенням, чоловік займається домашніми справами. Радійте що є робота, є мета, є чоловік хазяйновитий і буде авто, а не нігті.
...аяприкольная• 04 июля 2022
Ответ дляДона Ко Ко
То почніть вже. Ось прямо вже. Якщо просто закрити комп не можете, розплануйте ці гроші на себе. Прямо зараз напишіть в месенджер своєму майстру манікюра. Вже робіть щось для Себе. І озвучте це все - все, вибач Вася, але я втомилась бути мужиком. Відтепер я дівчинка. Хочеш машину - шукай другу, третю роботи, а не ти на диван, а я працюю.
Дона Ко Ко
• 04 июля 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вы работали до 3х ночи чтобы купить мужу машину?
Так. Брала додатковий підробіток. Він теж брав, я думала ми ж сім´я, хотіла теж допомогти.
Я тут с краю постою• 04 июля 2022
Ответ дляДона Ко Ко
А потом он Вас обвинил что Вы семью разбили?
Мечты сбываются• 04 июля 2022
Ответ дляМастерЮля
Для вас обоих фильм ’даю год’.
Может дойдет до него.
Дона Ко Ко
• 04 июля 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Шось не зрозуміла питання. Я в темі не писала причину розлучення, а тільки про свої помилки.
Губы рыбы• 04 июля 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Все доходить, тільки змінити не змогли самостійно.🧐