Tour_guide• 07 июля 2022
Ответ дляIlonaMask
Він нам допомагав дуже багато, а після його відставки, що чекає на Україну?
так, разом із ним Україна втрачає підтримку всієї країни....((
KaterionOK• 07 июля 2022
На його місце прийде інша людина - здається, міністр оборони, від якого пішла дружина через те, що він дуже багато уваги приділяє Україні. Плітки такі ходять.
Скорей всего ничего не поменяется. Преемниками Бориса Джонсона на посту премьер-министра Великобритании могут стать министр иностранных дел Лиз Трасс или глава Минобороны Бен Уоллес, они придерживаются проукраинских взглядов, потому жесткая позиция британцев в отношении рашки сохранится.
KaterionOK• 07 июля 2022
Ответ дляMasushki2
а он симпатичный ?
Та яка різниця? Головне, що без дружини!
shopaholik• 07 июля 2022
Ніяк не вплине, прийде його наступник, який так же буде підтримувати Україну, або й більше, бо Великобританія завжди мала натягнуті відносини з росією.
shopaholik• 07 июля 2022
Ответ дляИлона-Матвеева
Джонсонюк-це любов...❤️
Дай Бог він залишиться на посаді.
З вашими молитвами не погодяться більшість британців.
shopaholik• 07 июля 2022
Ответ дляIlonaMask
Великобританія допомагала, а не Борис одноосібно,
Natatashka• 07 июля 2022
Читала, що в кардинально не зміниться відношення. Адже загальна позиція консерваторів єдина - мочити рашку
Екатерина27• 07 июля 2022
Ответ длячаревна
Вроде не собирается в отставку, а набирает других министров.
Обьявил уже и об отставке и то, что с поста главы партии уходит. Но будет ИО до момента пока нового не назначат.
OhJerusalem• 07 июля 2022
Написали что нового в октябре поставят. А в октябре отопительный сезон у них, начнут на нас давить чтобы мы сдавали