ЗабежАЛОЧКА• 10 июля 2022
Як самій зробити покриття гель лаком? Реально?
В мене грудна дитина. Спеціалістів мало навкруги(( хочу спробувати сама..
ЗабежАЛОЧКА
• 11 июля 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Oxxi, Kira хорошие, наносится сначала бескислотный праймер( праймер совсем чуть чуть), потом база и топ. Все
А праймер якої фірми порадите?
ЗабежАЛОЧКА
• 11 июля 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
А під лампу потрібно після топу класти нігті?
Гидроусилитель руля• 11 июля 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
1.наносимо праймер ( не сушимо) 2.потім базу сушимо, 3. топ теж сушимо
Гидроусилитель руля• 11 июля 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А праймер якої фірми порадите?
Праймер Kira або Ultrabond
ЗабежАЛОЧКА
• 11 июля 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Дуже дякую!
Золотая орда• 11 июля 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А можете підказки що мені потрібно купити для цього? Я зовсім новинок…
Вперше я купляла стартовий набір, там була лампа ( слабенька, потім змінила), апельсинові палички, праймер, база, 1 гель-лак і топ.
Це мінімум. Далі вже гель- лаки докупляла, змінювала праймер, бази, топи....Потім фрезер купила. Почніть зі стартового набору, їх повно в продажу