miks• 10 июля 2022

Допоможіть знайти мультфільм

Дуже-дуже давно бачила мультфільм, який мені дуже сподобався. Можливо це були якісь тижні китайського чи японськаго кіно по ТБ, не пам´ятаю. Із сюжету, це було щось східне, ніби якась типу легенда. Три сестри мали знайти якісь яблука. Точно пам´ятаю, що кожна з них мала перепливти річку, це вдалося тільки третій сестрі. Потім точно якісь яблука треба було зібрати з дерева. Третя сестра зібрала їх із запасом, бо потім протягом якогось довгого шляху, вони були використані як приманка. В кінці мульта яблоко було як основа для корони дівчини, яка подолала всі перепони. Там ще були дракони, здається... Можливо хтось знає що це за мультик. Буду дуже вдячна за підказку.
Solex• 10 июля 2022
Царевна и река/ семь рубиновых яблок. Старый мульт. Иракский вроде бы.
автор miks • 10 июля 2022
Ответ дляSolex
Дякую! Точно, він, хоча я в дитинстві зовсім інакше цей мультфільм запам’ятала. Передивлюся, добре, що є в ютубі.
Solex• 10 июля 2022
Ответ дляmiks
Будь ласка! В ютубі він був, але поганої якості. Я теж передивлялася, в дитинстві сподобався.
Daniil346171• 19 июля 2022
Знайшов класний телеграм канал з фільмами та серіалами дуже цікаві фільми на українській мові ,контент цікавий посилання тут➡️ https://t.me/filmandsireal