Дівчата, порадьте в кого замовити тортик дитині на ДН. Тільки, щоб можна було замовити десь 1кг. Бо там де я замовляла раніше - тільки від 2 кг ((.
Ответ дляДжулияробертс
А який ви хочете, з мастикою?
Ні, без мастики. Можна мусовий чи бісквит з легким кремом ( не масляний).
Ответ дляAstoriaT
Тут муссовий замовляла, сподобався
А який саме мусовий замовляли? А то я трохи розгубилася у виборі.
Ответ дляKseniya1102
Обох раджу, перевірено)
Дякую, залишу собі в замітках))
Ответ дляAstoriaT
З чорницею
Замовила. Майстриня ще й майже сусідка
Ответ дляКиппи
Я купила торт в Делікаті. Прикрасили як я попросила. Для мене головне смак, а не куча прикрас, які не можна їсти.
Чому не можна, я дитині замовляла неодноразово - все їстівне було.