Кашка-маняшка• 13 июля 2022
Наталія Валевська розлучилася з чоловіком
Шкода, таке кохання було... Цікаво, що там сталося?
Вона завагітніти так і не змогла. Багато грошей почала в себе вкладати і гарно заробляти. Можливо це і є причина ..
сказочное_Бали• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
А про кого в нас знають? Яких співачок? Не будемо писати про Повалій і Ротару, бо вони вже не в Україні.
Лишилась Полякова і Могилевська.
А Кароль, а Каменских?
вареный_look• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Лишилась Полякова і Могилевська.
Про Дорофееву, Полякову, Каменских все в курсе. Валевской ни одной песни не знаю
месяцкие• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Лишилась Полякова і Могилевська.
Дзидзьо))
Кашка-маняшка
• 13 июля 2022
Ответ длямесяцкие
Дзидзьо))
Ми про співачок. Значить Цибульську сюди
Едимнаморе• 13 июля 2022
Кстати, подходит под тему в топе, почему люди разводятся через 20 лет семейной жизни.
Правда, развелась она давненько, это старая новость
LarsonPeterson• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Лишилась Полякова і Могилевська.
тьху
Кашка-маняшка
• 13 июля 2022
Ответ дляЕдимнаморе
Це не стара новина, вона щойно отримала свідоцтво, похвалилася з Рагсу
Unmistakable• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Шкода, що живучи в Україні не знають укр.співачок. А російське бидло знають всі
Ну не делайте из неё супер стар. Певица она посредственная. Про репертуар я вообще молчу, аля 90е.
Едимнаморе• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Старая. Этой новости месяц
Кашка-маняшка
• 13 июля 2022
Едимнаморе• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Офіційно це відбулося сьогодні
Какая разница, о разводе новости были с месяц назад
Кашка-маняшка
• 13 июля 2022
Ответ дляЕдимнаморе
А могли і передумати, все що завгодно могло бути
Едимнаморе• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Новость от 3 июня. Сегодня месяц и десять дней
Дама-мадама• 13 июля 2022
Її пісня ’Палала’ доволі популярна, як мені здавалося - не знаю, чого люди не чули. І що в нас одна Кароль, Каменських і Полякова теж не згодна. Джамала, Альона Альона цікаві дуети робить, Джері Хейл дуже популярна останнім часом і такі класні колаборації в неї, Мамаріка, Злата Огнєвич (’За лісами горами’ подобається з останнього і колаборація з Пивоваровим), Христина Соловій багато хітів має, Альоша, Таяна (’Абрикоси’ її пісня війни), Дорофеєва. І так, Могилевська ще співає) Навіть є нова пісня про війну і не одна
Аноним_Русалка• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Наверное так «хорошо» пела, что никто узнать ее не захотел
месяцкие• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
А вы в нем мужика видите?)