Кашка-маняшка• 13 июля 2022

Наталія Валевська розлучилася з чоловіком

Шкода, таке кохання було... Цікаво, що там сталося?
Вона завагітніти так і не змогла. Багато грошей почала в себе вкладати і гарно заробляти. Можливо це і є причина ..
сказочное_Бали• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
А про кого в нас знають? Яких співачок? Не будемо писати про Повалій і Ротару, бо вони вже не в Україні.
Лишилась Полякова і Могилевська.
А Кароль, а Каменских?
вареный_look• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Лишилась Полякова і Могилевська.
Про Дорофееву, Полякову, Каменских все в курсе. Валевской ни одной песни не знаю
месяцкие• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Лишилась Полякова і Могилевська.
Дзидзьо))
автор Кашка-маняшка • 13 июля 2022
Ответ длямесяцкие
Дзидзьо))
Ми про співачок. Значить Цибульську сюди
автор Кашка-маняшка • 13 июля 2022
Ірина Білик ще, іноді з´являється
Дикая Роза• 13 июля 2022
Так пофиг реально
Едимнаморе• 13 июля 2022
Кстати, подходит под тему в топе, почему люди разводятся через 20 лет семейной жизни.
Правда, развелась она давненько, это старая новость
Дядя Жора• 13 июля 2022
Она мне почему то Вику Циганову напоминает. Какая то не приятная
Душка-свекровь)))• 13 июля 2022
Это наверное из-за того что она сиськи увеличила
LarsonPeterson• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Лишилась Полякова і Могилевська.
тьху
автор Кашка-маняшка • 13 июля 2022
Ответ дляЕдимнаморе
Це не стара новина, вона щойно отримала свідоцтво, похвалилася з Рагсу
Unmistakable• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Шкода, що живучи в Україні не знають укр.співачок. А російське бидло знають всі
Ну не делайте из неё супер стар. Певица она посредственная. Про репертуар я вообще молчу, аля 90е.
Едимнаморе• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Старая. Этой новости месяц
автор Кашка-маняшка • 13 июля 2022
Ответ дляЕдимнаморе
Старая. Этой новости месяц
Офіційно це відбулося сьогодні
Едимнаморе• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Офіційно це відбулося сьогодні
Какая разница, о разводе новости были с месяц назад
автор Кашка-маняшка • 13 июля 2022
Ответ дляЕдимнаморе
А могли і передумати, все що завгодно могло бути
Едимнаморе• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Новость от 3 июня. Сегодня месяц и десять дней
Дама-мадама• 13 июля 2022
Її пісня ’Палала’ доволі популярна, як мені здавалося - не знаю, чого люди не чули. І що в нас одна Кароль, Каменських і Полякова теж не згодна. Джамала, Альона Альона цікаві дуети робить, Джері Хейл дуже популярна останнім часом і такі класні колаборації в неї, Мамаріка, Злата Огнєвич (’За лісами горами’ подобається з останнього і колаборація з Пивоваровим), Христина Соловій багато хітів має, Альоша, Таяна (’Абрикоси’ її пісня війни), Дорофеєва. І так, Могилевська ще співає) Навіть є нова пісня про війну і не одна
Аноним_Русалка• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Наверное так «хорошо» пела, что никто узнать ее не захотел
месяцкие• 13 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
А вы в нем мужика видите?)