А Я Самая Самая• 16 декабря 2025

Плитка в ванній

Дівчата, знову трохи вас помучаю. Ще раз про акцентну стіну у ванній кімнаті.
Краще її зробити в зоні душу чи над умивальником?
Фото для прикладу, авжеж, не буде кришталя та золота.
По бокам умивальника будуть шафи.
План ванної додаю.
Результат:
вже голосів: 173
97 (56.07%) 1. В зоні душу
47 (27.17%) 2. За дзеркалом
29 (16.76%) 3. Результати
Неначасі• 16 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Мені все одно
Але допускаю шо у вас немає смаку, як варіант. Або ваш смак жахливий. А ще краще вся квартира жахлива.
Вот бывают хорошие люди
Они сразу понимают что им должно сейчас нравится. То что намалевали

Правда, чет других обижают
автор А Я Самая Самая • 16 декабря 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Це точно. Як колись ділили навпіл і підкреслювали гарненькими квіточками на стінах. Це також було красиво.
Та да, таке теж було . Треба пройти в ремонті всі етапи моди.
Бабулька• 16 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
Мрамор все колхоз
Покажіть свою «модну» і не колхозну ванну 😂
Мамина квіточка• 16 декабря 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Удалено администрацией...
Цікаво, що ви говорите про відсутність власної думки, користуючись при цьому максимально шаблонними формулюваннями)
Бабулька• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Автор, і Дея гарна, але треба шукати щось таке, щоб воно було популярне ще декілька років, не лише сьогодні. До речі, на слухайте про глянець. Він буває доволі різний. На матовому в деяких випадках може бути більше слідів. І пил на підлозі якраз на матовому краще видно
автор А Я Самая Самая • 16 декабря 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Удалено администрацией...
Якщо мова про мене, то хай це буде індивідуалізм мій. От хочу я цю стіну.
Але, відверто, тому і тему створила, бо боюся перебору та імпульсивного вибору.
Весела пiсенька• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Автор, вам має бути там комфортно. Це місце де ви відпочиваєте після роботи і важкого дня. Те на що ви дивитесь, маєте викликати спокій. Забийте стилі в дизайні, оберіть своє. Стиль диктує колір, форму, фактуру. Покроково прийдіть до свого і воно буде вам на роки. Не зважайте на ті акцентні стіни, тим більше, якщо є гроші на щось індивідуальне
Неначасі• 16 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Я дико пардоню но хочу приобщится к прекрасному
Это так и надо чтоб рисунок ну вообще не совпадал , даже по тону, как на фото 1?
А то оно смотрится как пьяный мастер прихерачил но может это красиво, хз
Весела пiсенька• 16 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Якими саме шаблонними формулюваннями, я користуюсь пані гуру дизайну?
Неначасі• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Мне только фото 5 понравилось
Весела пiсенька• 16 декабря 2025
Ответ дляНеначасі
Ето другоє.
автор А Я Самая Самая • 16 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
Мрамор все колхоз
Аргументуйте. Перерила весь Пінтерест, Інсту. Все в мармурі, оніксу або метро плитці.
Основну обираю з 2х верхніх, матових.
Неначасі• 16 декабря 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Ето другоє.
Тю)
Бабулька• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Основну обираю з 2х верхніх, матових.
А такий контраст Вам не гарний? І з деревом, щоб натуральні виглядало?
Одна_на_всей_планете• 16 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ви забембаєтесь ту плитку драїти від нальоту і бризк.
Хм. А яку плитку не треба драїти від нальоту та бризк?
Автопортрет нурофена• 16 декабря 2025
Авторе, беріть нейтральний світлий травертін , а акцентами будуть меблі, сантехніка, дзеркало і тд.

Якщо вже вже про ´моду´, зараз часто компанують основну плитку з ´дрібною´ в колір або яскравою плямою. Ще варіант геометричного декору. Але це треба вміти. Як немає хиста, краще не пробувати
автор А Я Самая Самая • 16 декабря 2025
Ответ дляБабулька
Гарно, дякую. Зверну увагу на такі варіанти
Бабулька• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Будь ласка. Зверніть. Воно буде красиво, елегантно і поза часом. І ще не беріть темних кольорів, бо і площа зменшується візуально, і буде «важко» в інтерʼєрі 💓
автор А Я Самая Самая • 16 декабря 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена

Так дивилася на цю плитку.
Про акцент. Якраз хотіла, щоб основні стіни з меблями зливалися. Не хочу кольорові меблі чомусь. У всій квартирі буде монохром світлий. Розбавити планую декором та текстилем кольоровим. Ось тільки у ванній якоїсь плями захотілося
Кукарачка• 16 декабря 2025
Тільки не в зоні душу. Вона темна, розводи, бризки, вапняуовий наліт все дуже видно! З власного досвіду рекомендую. На темному занадто видно: будь- то стіна, фасад кухні, чи раковина. Постійно треба терти від води.
Коленная ложечка• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Думаю, що на рябій не так видно буде
Видно еще и как ,
Кукарачка• 16 декабря 2025
Ответ дляБабулька
Ваша пропозиція світлої стіни мені подобається, але поєднання вкраплення холодного синього і теплого дерева- ні, якийсь десонанс
автор А Я Самая Самая • 16 декабря 2025
Ответ дляКукарачка
Ну це приклад, не думаю, що вдасться знайти один в один.
Кастрюлька• 16 декабря 2025
І там і там. В зоні душу зробити не на всю стіну, звузити десь на 30-40 см з кожного боку і дати за дзеркалом, щоб десь 10 см виступало за краї дзеркала з кожного боку. Бо буде в зоні душу той акцент сильно одинокий, як наче вам плитки не вистачало. А в парі вони друг друга підтримуватимуть візуально.
автор А Я Самая Самая • 16 декабря 2025
Ответ дляКастрюлька
тобто типу так? Не перевантажить простір?
автор А Я Самая Самая • 16 декабря 2025
Дівчата, пишіть, фукайте. Не соромтеся. Мені потрібно все проаналізувати, щоб не обрати все красиве одночасно
Незламна Україна• 16 декабря 2025
Робіть акцент навпроти входу і не мучайтесь
Кривая спроса• 16 декабря 2025
Зазвичай роблять акценту стіну в зоні душу або ванної
Сіточка• 16 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Подивилася пішла стрічку модного дизайнера. Керамограніт актуальний
Я б с ума сошла в такой ванной
Кривая спроса• 16 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
Мрамор все колхоз
Мрамор давно вже став класикою, і плитка у великих форматах дуже гарно і шикарно виглядає