А Я Самая Самая• 16 декабря 2025
Плитка в ванній
Дівчата, знову трохи вас помучаю. Ще раз про акцентну стіну у ванній кімнаті.
Краще її зробити в зоні душу чи над умивальником?
Фото для прикладу, авжеж, не буде кришталя та золота.
По бокам умивальника будуть шафи.
План ванної додаю.
По бокам умивальника будуть шафи.
План ванної додаю.
Результат:
вже голосів:
97 (56.07%)
1. В зоні душу
47 (27.17%)
2. За дзеркалом
29 (16.76%)
3. Результати
Неначасі• 16 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Мені все одно
Але допускаю шо у вас немає смаку, як варіант. Або ваш смак жахливий. А ще краще вся квартира жахлива.
Вот бывают хорошие люди
Они сразу понимают что им должно сейчас нравится. То что намалевали
Правда, чет других обижают
А Я Самая Самая
• 16 декабря 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Це точно. Як колись ділили навпіл і підкреслювали гарненькими квіточками на стінах. Це також було красиво.
Та да, таке теж було . Треба пройти в ремонті всі етапи моди.
Бабулька• 16 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
Мрамор все колхоз
Покажіть свою «модну» і не колхозну ванну 😂
Мамина квіточка• 16 декабря 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Удалено администрацией...
Цікаво, що ви говорите про відсутність власної думки, користуючись при цьому максимально шаблонними формулюваннями)
Бабулька• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Автор, і Дея гарна, але треба шукати щось таке, щоб воно було популярне ще декілька років, не лише сьогодні. До речі, на слухайте про глянець. Він буває доволі різний. На матовому в деяких випадках може бути більше слідів. І пил на підлозі якраз на матовому краще видно
А Я Самая Самая
• 16 декабря 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Удалено администрацией...
Якщо мова про мене, то хай це буде індивідуалізм мій. От хочу я цю стіну.
Але, відверто, тому і тему створила, бо боюся перебору та імпульсивного вибору.
Весела пiсенька• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Автор, вам має бути там комфортно. Це місце де ви відпочиваєте після роботи і важкого дня. Те на що ви дивитесь, маєте викликати спокій. Забийте стилі в дизайні, оберіть своє. Стиль диктує колір, форму, фактуру. Покроково прийдіть до свого і воно буде вам на роки. Не зважайте на ті акцентні стіни, тим більше, якщо є гроші на щось індивідуальне
Неначасі• 16 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Я дико пардоню но хочу приобщится к прекрасному
Это так и надо чтоб рисунок ну вообще не совпадал , даже по тону, как на фото 1?
А то оно смотрится как пьяный мастер прихерачил но может это красиво, хз
Весела пiсенька• 16 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Якими саме шаблонними формулюваннями, я користуюсь пані гуру дизайну?
Неначасі• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Мне только фото 5 понравилось
Весела пiсенька• 16 декабря 2025
Ответ дляНеначасі
Ето другоє.
А Я Самая Самая
• 16 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
Мрамор все колхоз
Аргументуйте. Перерила весь Пінтерест, Інсту. Все в мармурі, оніксу або метро плитці.
Основну обираю з 2х верхніх, матових.
Бабулька• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Основну обираю з 2х верхніх, матових.
А такий контраст Вам не гарний? І з деревом, щоб натуральні виглядало?
Одна_на_всей_планете• 16 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ви забембаєтесь ту плитку драїти від нальоту і бризк.
Хм. А яку плитку не треба драїти від нальоту та бризк?
Автопортрет нурофена• 16 декабря 2025
Авторе, беріть нейтральний світлий травертін , а акцентами будуть меблі, сантехніка, дзеркало і тд.
Якщо вже вже про ´моду´, зараз часто компанують основну плитку з ´дрібною´ в колір або яскравою плямою. Ще варіант геометричного декору. Але це треба вміти. Як немає хиста, краще не пробувати
А Я Самая Самая
• 16 декабря 2025
Ответ дляБабулька
Гарно, дякую. Зверну увагу на такі варіанти
Бабулька• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Будь ласка. Зверніть. Воно буде красиво, елегантно і поза часом. І ще не беріть темних кольорів, бо і площа зменшується візуально, і буде «важко» в інтерʼєрі 💓
А Я Самая Самая
• 16 декабря 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так дивилася на цю плитку.
Про акцент. Якраз хотіла, щоб основні стіни з меблями зливалися. Не хочу кольорові меблі чомусь. У всій квартирі буде монохром світлий. Розбавити планую декором та текстилем кольоровим. Ось тільки у ванній якоїсь плями захотілося
Кукарачка• 16 декабря 2025
Тільки не в зоні душу. Вона темна, розводи, бризки, вапняуовий наліт все дуже видно! З власного досвіду рекомендую. На темному занадто видно: будь- то стіна, фасад кухні, чи раковина. Постійно треба терти від води.
Коленная ложечка• 16 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Думаю, що на рябій не так видно буде
Видно еще и как ,
Кукарачка• 16 декабря 2025
Ответ дляБабулька
Ваша пропозиція світлої стіни мені подобається, але поєднання вкраплення холодного синього і теплого дерева- ні, якийсь десонанс
А Я Самая Самая
• 16 декабря 2025
Ответ дляКукарачка
Ну це приклад, не думаю, що вдасться знайти один в один.
Кастрюлька• 16 декабря 2025
І там і там. В зоні душу зробити не на всю стіну, звузити десь на 30-40 см з кожного боку і дати за дзеркалом, щоб десь 10 см виступало за краї дзеркала з кожного боку. Бо буде в зоні душу той акцент сильно одинокий, як наче вам плитки не вистачало. А в парі вони друг друга підтримуватимуть візуально.
А Я Самая Самая
• 16 декабря 2025
Ответ дляКастрюлька
тобто типу так? Не перевантажить простір?
А Я Самая Самая
• 16 декабря 2025
Дівчата, пишіть, фукайте. Не соромтеся. Мені потрібно все проаналізувати, щоб не обрати все красиве одночасно
Сіточка• 16 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Подивилася пішла стрічку модного дизайнера. Керамограніт актуальний
Я б с ума сошла в такой ванной
Кривая спроса• 16 декабря 2025
Ответ дляПокорительная
Мрамор все колхоз
Мрамор давно вже став класикою, і плитка у великих форматах дуже гарно і шикарно виглядає