Любви вам!• 18 июля 2022
Як плавно з´їжджаєте від залицянь?
Ситуація така. Є приятель, значно старший. Раніше іноді зустрічались, просто прогулятись або в кафе посидіти, поспілкуватись. На рівні флірту але ніяких підкатів. Поцілунки і обійми дружні при вітанні чи прощанні.
Бачила його в компанії молодих жінок, приблизно могло віку.
Так от недавно з´явився. Все як завжди, але активно почав проявляти інтерес, ну веде себе відверто вже як з запитом на зближення. Бачились вже декілька разів, бо я впевнена була що все буде як завжди, без сюрпризів. Пише кожен день, приїздить, а я не хочу нічого. Мене він в цьому відношенні не цікавить.
Коротше кажучи, хочу вилізти на ялинку і попу не поцарапати. І продинамити і залишитись хорошою.
Але не знаю як. Прямо сказати не варіант, бо він прямо нічого не говорить, не хочу безглуздо виглядати. Знайомі більше 5 років.
Весела бджілка• 18 июля 2022
Зайнята, дуже дуже зайнята,але як тільки буде час,я сама зателефоную
Весёлая морковка• 18 июля 2022
Я би сказала як є. Бо суто мені було б неприємно якби так з‘їжджали. Дорослі ж люди
Санта Барбара• 18 июля 2022
Я бы говорила, что некогда и не встречалась. Он сам поймет, если не дурак. А если окажется дураком, то нечего церемониться тогда.
Любви вам!
• 18 июля 2022
Ответ дляВесёлая морковка
Так він же прямо не каже. Просто з´явився і давай обробляти і коротити дистанцію. Так було багато разів, потім він зникав, знову з´являвся. А вже і заспокоїлась що підкатів не буде ніколи.
Прямо як? Він мені давай каву поп´ємо чи погуляємо чи я приїду, а я Вася в нас нічого не буде? А він на дурника впаде , а я буду обтікати, так?
Любви вам!
• 18 июля 2022
Ответ дляСанта Барбара
Він постійно питає що я роблю, що ж мені брехати? Блін, ну западло якесь.
Весела бджілка• 18 июля 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Вибач,не можу говорити, передзвоню
Санта Барбара• 18 июля 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Морозьтесь. Так оно всегда и происходит.
Если готовы сказать прямо дипломатично - то скажите.
Я обычно не готова , так как обычно он же прямо не спрашивает о большем, то с какой стати говорить ему про что то большее....
поэтому мороз спасает.
Любви вам!
• 18 июля 2022
Ответ дляВесела бджілка
Він знає де я живу і працюю. Виїжджав за кордон назавжди. До війни звісно. Повернувся як виявилось. Потім просто чекав біля будинку. Тобто номеру мого в нього вже не було. Займався гуманітаркою і не поцікавився як я взагалі, сказав , що думав я виїхала.
Я не вмію красиво виїжджати з таких ситуацій.
Санта Барбара• 18 июля 2022
Ответ дляЛюбви вам!
отож.
Он же прямо не говорит, давай встречаться. Поэтому начинать первой ставить его на место как то не в тему.
Любви вам!
• 18 июля 2022
Ответ дляВесела бджілка
Вибач,не можу говорити, передзвоню
Частіше пише
Санта Барбара• 18 июля 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Какой то ветренный парень. Вообще не парьтесь.
Увидели - привет и прошли мимо.
Позвонил, написал: некогда, работаю, мою окна и т.д.
Увидели - привет и прошли мимо.
Любви вам!
• 18 июля 2022
Ответ дляСанта Барбара
отож.
То я так розумію що він подружку собі шукає. Візуально ми ’не танцюєм’ так сказати. І тут домовились зустрітись, а потім каже зараз завезу дещо, ну ок думаю, потім його колега з жінкою запропонували каву, те се. Давайте на шашлик на вихідних, ночувати є де, він вже планує де продукти брати, а я сиджу акуєваю. Вони всі приблизно одного віку+-. Вчора відлиняла, сьогодні побачимось. Але мені вже в напряг. Ще і відпустка і др, ну жесть. А він мене возив пару разів уже на роботу та з. От він просто вранці пише буду через 20 хв. Або коли закінчуєш напиши.
А так руками не чіпає, просто йдемо поруч. Без зажиманців.
Любви вам!
• 18 июля 2022
Ответ дляСанта Барбара
Увидели - привет и прошли мимо.
То він вже давно не хлопець, на батька радше схожий. Хоч як особистість цікавий і приємний у спілкуванні, але я йому не подружка вихідного дня.
Любви вам!
• 18 июля 2022
Якби ж просто пропонував зустріч, можна відлинювати, а то пише постійно, як справи, що робиш і тд
Весела бджілка• 18 июля 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Частіше пише
Просто не відповідайте , не передивляйтесь
Санта Барбара• 18 июля 2022
Ответ дляЛюбви вам!
понятно. Взял вас в оборот. Єх. держитесь. Ситуация развяжется по-любе.
Любви вам!
• 18 июля 2022
Ответ дляСанта Барбара
Дякую! намагаюсь триматись...
Сорока-ворона• 18 июля 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Кажіть, що сподівання були на початку вашого з ним знайомства, а потім ви якось перегоріли і зараз більше ніж друга його не сприймаєте.
Хай думає над своєю поведінкою.)))