Тут немає біженців, є тимчасовий захист.
Блу карта ( це дозвіл на роботу), дійсна до 03.03.2023.
Держава платить 300 евро на компенсацію житла, 215 на дорослого, 100 на дитину. На виплати прожити нереально.
Анонсували сімейну допомогу на дітей, поки немає достовірної інформації. Роботу без знання німецької знайти нереально. Дівчата в основному прибирають. Дітей залишати самих вдома заборонено до 12 років.
Перспективи туманні, тому що блу карту можуть не подовжити 03.03.2023., ії взагалі можно подовжити тільки на рік, і один раз. Потім оформлюється червоно біла карта, але якщо в вас є робота, та знання мови. Або якщо будете навчатись в вузі, але також треба мову знати. Податки дуже високі, тому в основному платять мінімалку, та в конверті.