elenka021• 22 июля 2022

Є допомога Дія - підкажіть будь ласка

Оформлювала на батьків дві заявки. Тато отримав 6660 гривень, а мамі нічого немає. Обидві заявки мають статус схвалено і передано до червоного хреста.
Картки відкрито у різник банках. Можливо це має значення.
Скажіть будь ласка ці виплата окремо повинна бути на кожну схвалену заявку? Мені не зрозуміло чому одразу виплатили за три місяці. Бо писали що виплата буде раз на місяць протягом 3 місяців
lana_banana04• 22 июля 2022
Иностранная помощь так и платится - один раз за все 3 месяца 6600 и больше уже не дадут. Выплаты, конечно, будут отдельно. Плюс, они-то заявку передали, а в той организации могут ее и отклонить, потому что схвалено - это только у нас схвалено.

далана• 22 июля 2022
Підкажіть ,чи можу я оформити батькам допомогу на свою картку?
автор elenka021 • 22 июля 2022
Ответ дляlana_banana04
А чому можуть відмовити? У моїй ситуації люди з однаковими даними.
INainaa• 22 июля 2022
Підкажіть будь ласка, як оформлювали?Спочатку дзвонити по номеру подавати заяву, а потім висилали дані на вайбер або телеграм? Так оформляти?
INainaa• 22 июля 2022
Хтось оформлював допомогу ADRA Ukraine 6600 ?
автор elenka021 • 22 июля 2022
Ответ дляINainaa
Ось посилання

https://aid.edopomoga.gov.ua/
автор elenka021 • 22 июля 2022
Ответ длядалана
Я не знаю. Почитайте там повинно бути прописано, що робити коли немає власного ібан

https://aid.edopomoga.gov.ua/
Ирина_221082• 22 июля 2022
Ответ дляINainaa
я оформлювала батьку, кошти вже отримав
INainaa• 22 июля 2022
Звоню им на номер подать заявку, говорят регестрация временно остановлена

Alenush_ka• 22 июля 2022
Ответ дляINainaa
А можно их номер? Оформляла на маму уже несколько дней пишет заявка не знайдена, а повторно не принимает
INainaa• 22 июля 2022
Ответ дляAlenush_ka
(067) 333-17-52
ореста1981• 23 июля 2022
Ответ дляИрина_221082
я оформлювала батьку, кошти вже отримав
А який час пройшов між подачею заявки і отриманням коштів?
Ирина_221082• 24 июля 2022
Ответ дляореста1981
1.5 місяця приблизно