мистерЛяпсус• 24 июля 2022
Германия или Франциия
Куда уехать беженцам?? Сейчас в Германии, но в глухой, ничего мне сказать деревне! Предлагают ехать во Францию, в город Роан.Что мне делать?
Ms. Iphone• 24 июля 2022
Сначала узнайте, дадут ли временную защиту во Франции.
И если считаете нужным, то уезжайте.
Каждый выбирает то, что ему ближе.
И если считаете нужным, то уезжайте.
Каждый выбирает то, что ему ближе.
Бамбарбия! Кергуду.• 24 июля 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Про Руан не знаю, загалом у Франції добре
Роан і Руан - то різне
ПриснитсяЖЕ• 24 июля 2022
Франция беднее чем Германия. И помощи там такой нет беженцам. Так что думайте.
Что у вас там за деревня? Что не нравится там?
Успокойся_Успокойся• 24 июля 2022
Куди саме пропонують у Францію?
Якщо Руан - не їхати, житла немає, курсів мовних немає, роботи немає. Вас чекає французьке село, тільки ще й без автобусів. Виплати у Німеччині вищі, ціни нижчі. Самий дешевий магазин у Франції - німецький Лідл, французькі Інтермарше, Кярфур чи Коксінель значно дорожчі. З медициною у Франції біда: запис до стоматолога: минулого тижня нарешті прийшло повідомлення від лікаря, що на початку вересня зв´яжеться, щоб обговорити можливість прийому до кінця року) Ви ще хочете до Франції?
Мир Мир Мир!• 24 июля 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Куди саме пропонують у Францію?
У Франції завжди можна записатися до іншого лікаря, щоб не чекати. В стоматолога я вже 4 рази була від лютого
мистерЛяпсус
• 24 июля 2022
Девочки, я была в Украине до четверга. Но нас начали обстреливать каждую ночь, вот мы и уехали
Успокойся_Успокойся• 24 июля 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Яке у вас місто? Дайте свого. Геть всі стоматологи не беруть нових пацієнтів, це Руан. Записувалися через місцевих знайомих.
Мир Мир Мир!• 24 июля 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Париж
Капитошка81• 24 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
И где же вы были до четверга?
Успокойся_Успокойся• 24 июля 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Париж
Напишіть, будь ласка, контакти свого стоматолога, якщо нормальний лікар. Мені простіше поїхати в Париж, ніж чекати до нового року.
Ms. Iphone• 24 июля 2022
В любой стране в селе будет плохо - нужно ездить далеко за покупками, на работу и тд.
Можете вам в Германии в более крупном городе поискать что-то?
Но это все сложно, если нет денег или хорошо оплачиваемой работы.
Если есть работа и машина, то и в селе можно жить.
Сколько_мне_лет?• 24 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
На какой земле вы сейчас находитесь? Как называется ваша деревня?
Сколько_мне_лет?• 24 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
ИМХОля• 24 июля 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Пособие по Франции 430 евро на человека. Я во Франции. Это когда один, тогда столько. Чем больше семья, тем меньше платят на человека.
Во Францию можно ехать, если есть здесь своя квартира, сами можете ее снять или есть у кого жить.
Франция не оплачивает французам за прием украинцев.
Социальное жилье получили единицы. Есть знакомые, кто на севере получили.
Я на юге - здесь нет знакомых, кому дали такое жилье. Некоторых в общаги поселили, кто беженство запросил и отдал паспорт.
Мир Мир Мир!• 24 июля 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
+33754124205 , до власниці кабінету складніше попасти, але в неї є ще один російськомовний стоматолог, теж хороший
Успокойся_Успокойся• 24 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Предлагают уехать в Роан
Роан, це той що на південь? На півдні наче з житлом ще важче. В новинах показували, що у Марсель ніде українців було селити, так їх взагалі на човні поселили в каютах...
Ви врахуйте, що у Франції розселення відбувається у три етапи: спочатку готель - на тиждень, максимум два, потім якесь тимчасове до трьох місяців, і нарешті постійне житло, до року. Ніхто не гарантує, що це буде окреме житло, а не з господарем. Ніхто не гарантує, що це буде місто, а не село.
Єдиний вихід - знайти асоціацію, що допомагає українцям у обраному вами регіоні і напряму зв´язатися з ними з питанням про житло прям зараз.
Особисто я б Німеччину на Францію не міняла б.
ИМХОля• 24 июля 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
И да, беднее она всего на 200 евро, судя по статистики средне зп.
В Германии гражданство через 10 лет и отказ от укр.паспорта.
Во Франции через 5 и можно иметь несколько гражданств. Но миграционное сложнее, защита всего на пол года. Все построенно так, что потом избавится от мигранта.
У меня родстаеникиао Франции уже 10 лет живут, но гражданство так и не получили. Бюрократия ужасная.
Кто расчитывае на воссоединение с мужем во Франции потом - крайне советую эту страну. Здесь эти процедуры годами длчться даже при хорошем доходе и жилье.
Успокойся_Успокойся• 24 июля 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую! Як звати кращого стоматолога? Будемо проситься до кращого, бо маю проблемні зуби, ліпше від початку робить так, щоб не перероблювати.
За Париж я теж чула, що доступ до лікарів більше, у Руані що терапевта не знайдеш вільного (ніхто не хоче брать нових), до вузького черга на наступний рік, стоматологи теж нових не беруть і в цілому тут навіть у дітей дуже погані зуби, навіть не знаю з чим пов´язано.
Мир Мир Мир!• 24 июля 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Там всього 2 стоматологи, основна Оксана, а чоловіка не можу згадати імені, він теж якоїсь слов´янської національності, добре говорить російською.
Успокойся_Успокойся• 24 июля 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Можна вас ще запитати за стоматолога: яка у них система для українців - ви даєте лише ассюранс маладі і не платите чи оплачуєте, а вам потім повертають кошти? Чи треба платити/доплачувати за пломби, коронки? Якщо так, то який це хоч порядок? Дякую!
ПриснитсяЖЕ• 24 июля 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Вы только три дня в Германии и уже паника ?
Мир Мир Мир!• 24 июля 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
За пломби нічого не плачу, вони самі страховкою займаються. А імпланти повністю платні, мені орінєтовно на 800 є порахували, ще не починала робити. Бабуся восени буде переробляти зубний протез, то він теж страховкою покривається.
Успокойся_Успокойся• 24 июля 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Мені вінір треба переробить один. Не знаєте, вони таке роблять?