Просто болталка• 26 июля 2022

Вгадаєте річ, яка куплена в second hend?)

Доброго вечора!
Тривога розтривожила, не можу заснути
Тут багато разів говорили, що можуть відрізнити секонд хенд від нової речі по фото, а тим паче на вулиці
Неодноразово по фото ставили діагноз наскільна завершена і неякісна річ

Що з того, що на фото, на Вашу думку придбано в секонд хенд і чому саме ця річ?)

Різниця фото: з верхнім світлом і світлом настільної лампи
Фотографувала от зараз
Подумывающая• 26 июля 2022
Автор, вы молодец)) Я сейчас в Риме, по магазинам хожу через день, мода, конечно, вырви глаз. Кто такое носит Я не знаю.... А в таких платьях как у вас очень много девочек встречаю, девочек, потому что фигуры тоненькие.
Brovalia• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Обов´язково)
Ось, наприклад, зверху писали ’особливо джинсовка’ - тільки сьогодні перший раз надягнула, бірка ще лежить на столі.
Звичайне Манго з розпродажу, замовляла в Іспанії, 20 євро, є інвойс)
Я чего-то подумала тоже ,что куртка и платье в полоску, чёрное с белым
А_я_ЛОЖУ!• 26 июля 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Иногда захожу в такие темы и кажется , что со мной что-то не так, а я же вроде и за модой слежу и понимаю , что вещи на фото нормальные, точно не скажешь из секонда или из масс маркета. Платья очень актуальные, в бельевом стиле платье до сих пор на пике популярности летом, плюс ещё брендовых принт этого сезона (зебра), бежевое тоже похоже на бельевой стиль, белое платье - отличное на лето, рюши на розовом платье ещё довольно популярны и можно встретить даже в заре , джинсовка классическая, на любителя , я предпочитаю оверсайз, футболка(платье?) выглядит немного странно на фото, но и даже эту вещь можно вывезти и выглядеть можно с конверсами и хорошей сумкой . Не понимаю тут фукающих, что кричат это секонд, зайти в тот же h&m, и можно найти все из выше представленного, что же не секонд для вас?
моя знакомая работает модельром в укр швейной фабрике.
он много идей берет в секонде,
спецом ходит туда))))
так что не удиаительно.

прикол в том, что наша мода отстает на 2-3 года.
вдохновляясь в секонде, эта молельерша как раз делает актуальные модели)))

а вы наивные девчат, которые игнорят секонды...так или иначе они в вашец жизние есть
Тоска в носках• 26 июля 2022
Ответ дляКукуша
Я тоже в Турции) но у меня в +35 ноги ’варятся’ дадев кедах хлопковых.
Я как раз таки ходила не в кедах хлопковых, а в кроссовках.
ПуФФынка_мисс• 26 июля 2022
Автор,мне нравится,что Вы в платьях,это так женственно!
Где секонд,я не понимаю..
Просто будьте счастливой
вкрации• 26 июля 2022
Ответ дляРомашкинная
Знач таки розовое.
Надеюсь не белое, оно с вышивкой, а-ля украинские мотивы, надеюсь иностранцы так быстро от него не избавились
У меня футболка из такой же ткани с такой вышивкой из сека. Уже лет 5.
Я тож маньяк) но я уже на том уровне, когда просто на охоту за трофеями туда хожу.
Мусик Пусик• 26 июля 2022
Комбинашка в моём стиле, так что точно не сек. Точно не нравится платье зебра, у меня предрассудки по поводу анималистичных принтов. На других некоторые вещи нравятся, но не мне. Если и сек, то как вариант белое платье. Мне давно не попадаются платья с таким верхом. Но я могу и не обращать внимание, вижу только то, что ищу)
ВсеЧетко• 26 июля 2022
Всю тему не читала. Как по мне, то все оттуда. Извините за прямоту. Ни одна вещь не имеет вида и
Первая ласточка инфляции• 26 июля 2022
Джинсовый пиджак
Майская киска• 26 июля 2022
Ответ дляExpertSolutionsService
Но справедливости ради стоит сказать что белое платье хорошее.
Самое лучшее из всего предоставленного
Да и мне понравилось
Незнаю секунд ли
Мама Чели• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
В мене так зітреться толерантность до людей)

Хоча так - точно буду робити
Автор, звикла до бруду тут.Чкомь віддавала біле пальто Asos, ,потребувало невеликої хімчистки,заіукпли що треба на смітник
Але загалом ,викладаючи ЛЮБУ річ - багато значить дизайн фото ,і продаючи упаковка.Можна продати неякісну трохи річ з гарним фото ,але якщо суперфірмову не так сіотографувати- зафукпють ,як і у вас це показала практика.
А_я_ЛОЖУ!• 26 июля 2022
Ответ дляМама Чели
о да, доста очно посмотреть кае китпйцы фыотографируют
Печенюшка• 26 июля 2022
Особисто для мене не має значення де придбані речі. Те що річ нова, з біркою, з інвойсом, куплена на інсайтах і т.д не робить її автоматично сучасною і. Нові не дорівнює актуальні 🤷‍♀️. Ваші речі не актуальні .
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Мій посил і був в цьому)

1. Якщо я роблю фото для продажу речі (як і переважна більшість продавців) - я намагаюсь передати через фото текстуру тканини, колір, роблю детальний опис, прикладаю фото з каталогу виробника - і по ту сторону екрану у шукача якось може скластися уявлення про річ, яка вона є в реальності

2. Тут доволі часто хтось викладає фото ось такі - в невдалій частині інтер´єру, в непідходящему світлі тощо - у купа діагностів по таким фото робить оцінки і якості, і стану, і модності, і походження речей) Хоча по таким фото можна зробити оцінку, м´яко кажучи, так собі.
І цей другий пункт був ціллю даної теми, може як наслідок - трохи задуматись, і перестати інстаграмом дивитись на світ)

3. Ще дуже дивує, що у багатьох іде оцінка - модно / немодно - а що це таке чомусь ніхто не показує) Я особисто не хочу інкубатор, мені багато чого не подабається. З другого боку, одно / трендово одна історія, а що личить людині - то інша))) Чомусь про цей аспект забувається багатьма) А він для мене базовий)

4. Зручність - я хочу зручність, комфорт, те, що підходить під мій стиль життя і внутрішній стан - це для мене важливо) І це має бути важливо людині, на мій погляд)

5. Я живу в Києві, я ходу по вулицях - і на вулицях ох як різноманітно. Оцінка по одежині я не даю. Багато хто на вулиці не відрізнить звичайну людину у учасника Форбс, якщо не буде поряд охорони і машини - гарантую)

Отака філософія в мене і мені з нею дуже добре!)
МастерЮля• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Обов´язково)
Это не играет роли, что Манго. В Манго много неактуальных моделей как ваша джинсовка. Такие носили в начале нулевых.
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ дляПеченюшка
А що актуальне?)
Можемо поговорити про моду
Про тренди)

Хто ліг о 4 ранку, але годину назад випив латте - той я
Знову не спиться
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ дляМастерЮля
Манго це массмаркет
Фастмода
Один з багатьох)

Підіть подивіться типу нові колекції массмаркету - будете здивовані)
МастерЮля• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Манго це массмаркет
Фастмода
Один з багатьох)

Я могу посмотреть всё что угодно. Но такая модель давно устарела. И да, к сожалению, их выпускают практически каждый год. Про масс маркет и фаст моду, спасибо что просветили))))
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ дляМастерЮля
Раз випускають кожен - значить то комусь треба)))

Не має за що, користуйтеся
Инфотуфелька• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка
Джинсова курточка: вже писала вище, Манго, нова, з розпродажу, 20 євро. Сьогодні вдягнена перший раз
Мені такі підходять, мені подобається)

Плямиста сукня-футболка - вище дівчинка писала. І так це Other stories. Трикотаж дуже якісний. Ціна по бірці була 29 євро (я купувала і на продаж, тому пам´ятаю добре), купувала зі знижкою, звичайно. По 8 євро

Бежева сукня також Other stories. Купувала новою, ціна магазину на бірці була 125 євро, купувала зі знижкою 70% (також декілька продала, тож є і фото в архівах, якщо що)

З вишивкою - це Манго. Тканина шифонова віскоза, вишивка бавовняними нитками, на шифоновій підкладці, вельми гарна якість. Ціну потрібно пошукати в інвойсах - в районі 10-13 євро, якась була супер акція)
Ще навіть не вдягала ні разу, ось на захід збираюсь, випрала, випрасувала і повісила. Що в ній і як зношеного побачили - я ХЗ)

Рожеве також Манго, ще з біркою. Розпродаж минулого року, вартість в районі 16-20 євро. Потрібно пошукати в інвойсах.

І так - секонд хенд - це сукня Н&М
Була нова, з біркою. Але так - це секонд.

Але ніколи по поганим фото не можна визначити ні якість тканини, ні пошиву, ні вік моделі, ні стан речі)

Маю з секонду 4 сукні - заходжу тільки в один, якщо приїзджаю на масажик раніше. І там реально не має різкого специфічного запаху

Тай таке!

Дякую всім за участь
Це було дуже цікаво!)
я сразу поняла что будет подвох, и да угадала, хотя платье хорошее. Единственное что не мое, так это розовое. тема интересная, браво)
Инфотуфелька• 26 июля 2022
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Все вещи - секонд из шкафа авторки. Даже то, что она там в магазине где-то купила новое - запросто можно найти в секе. Поэтому вопрос некорректен.
Народ на шафе и клубке бизнес на этом построил. Я сама подобным занималась одно время - вещи по 200-300$ ещё висят в продаже на оф. сайте бренда, а я их по 30 грн в состоянии новых (без этикеток) уже покупала в секе и перепродавала.
не надо судить всех по себе.
МастерЮля• 26 июля 2022
Ответ дляПросто болталка

Не має за що, користуйтеся
Та понятно, что кому-то это нужно, ем кто остался в далеких нулевых с вещами в обтягон. Ну если хочется выглядеть неактуально, то конечно, эта джинсовка вам в помощь
автор Просто болталка • 26 июля 2022
Ответ дляМастерЮля
А з чого Ви взяли, що ця річ в ’обтягон’?)
Тут є опція подивитись відповіді автора, є каталожеі фото цього жакету, там до ’обтягона’ рости і рости)
Советчицы тоже плачут• 27 июля 2022
Ответ дляИнфотуфелька
не надо судить всех по себе.
Бог мой. У вас в шкафу тоже все вещи уже секонд. И у меня секонд.
Я вам по секрету даже больше скажу: у всех советчиц содержимое шкафов - уже секонд.

Тут не понюхаешь - не поймёшь. И то запах легко выводится.
Кашка-маняшка• 27 июля 2022
Ответ дляМастерЮля
Так нулевые как раз вернулись
Каркуша Клара• 27 июля 2022
Ответ дляExpertSolutionsService
Самое лучшее из всего предоставленного
Я думала, что кроме куртки и волана это всё ночнушки
МастерЮля• 27 июля 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Так нулевые как раз вернулись
Только в интерпретации другой
Клин_Кляйн• 27 июля 2022
Ответ дляМастерЮля
дООО, наших ’модных’ видно издалека , по всей Европе) А Манго, и воообще еЕвропеская мода отстает от нас
Мы к ней приходим, года через три, обувь вообще три -пять)
Клин_Кляйн• 27 июля 2022
Ответ дляМастерЮля
гуру моды? Смешно, спасибо, давно я так не хохотала. Сколько напыщенности в ваших ответах)