Холодная каша• 26 июля 2022

Если бы через неделю были выборы президента, за кого бы проголосовали?

И почему?
Результат:
вже голосів: 597
225 (37.69%) За кого-то другого
224 (37.52%) За Зеленского
108 (18.09%) За Порошенко
27 (4.52%) За Бойко
13 (2.18%) За Тимошенко
JuliaGluhenko• 26 июля 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
ну так упразднить должность президента.
сделать парламентскую республику.

все президенты одно сплошное разочарование.
теперешний и все предыдущие
Никто ее(должность)упразднять не будет,как бы вам этого не хотелось.

karpenko73• 26 июля 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Ну, и где там, что ядерка это панацея?
karpenko73• 26 июля 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
ну так упразднить должность президента.
сделать парламентскую республику.

теперешний и все предыдущие
А парламент не разочарование?
JuliaGluhenko• 26 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
Ну, и где там, что ядерка это панацея?
Ваш пост,что ядерка является панацеей,тоже заскринить? Отфильтруйте свои ответы сами.
karpenko73• 26 июля 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Анализируем
1. Считаю, что мы бы не удержали ядерку, просто нужно было нормальные гарантии выбивать
Есть? Есть.
2. Все считают ядерку панацеей - за это вы зацепились
Но если сложить два поста, то ясно, что я не считаю панацеей
Или что бы вам понятно было, надо писать - все считают, но не я, не я!
Пояснительная бригада справилась?
JuliaGluhenko• 26 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
Анализируем
Есть? Есть.
Пояснительная бригада справилась?
Онлайн-дебаты вы проиграли)
ПЛЮС-МИНУС• 26 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
А парламент не разочарование?
верховна зрада там же по уровню доверия, но все эти президенты уже утомили своей бесполезностью, переходящей во вредительство. лишнее звено.
JuliaGluhenko• 26 июля 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Не то,что пуйло, лавров и манька-облигация)
ПЛЮС-МИНУС• 26 июля 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
а больше нет примера для сравнения?

JuliaGluhenko• 26 июля 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
а больше нет примера для сравнения?
Почему же нет?Есть плюс-минус и какаяразница.
Any• 26 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
через 1,5 года выборы должны быть, кампания предвыборная началась
Здається, вона і не закінчувалася
Any• 26 июля 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Путин не решился,а готовился.Странно этого не понимать.И Зеленский далеко не простой парень из соседнего дома.
А ми чомусь перестали готуватися. А так... Не простий хлопець, через простого з Привату гроші б не виводили в офшори перед тим, як обвалити
Any• 26 июля 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
На президентських не знаю, на парламентських однозначно за свободу, президентська більшість це відстій. Вся влада в одні руки фактично. А свободівці існують давно і ніколи не були помічені в зміні орієнтирів, принаймні мною. Плюс вони україноорієнтовані.
Думала, плутаю, але ні... Було про Свободівців, з останнього - Медведчук (здогадно) і Фірташ (майже пряме фінансування) https://24tv.ua/skandal_z_partiyeyu_svoboda_yak_na...
Any• 26 июля 2022
Ответ дляlith_oops
Ну блин, если некого в президенты? ((( Ну капец некого. (((
Просто в еру суцільного телемарафону з нових облич дозволений лише Патрон
Почекаємо, якщо народ не отупіє вкрай
Any• 26 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
в Украине нет ничего невозможного, выборы 2019 это доказали, Зе насколько помню вообще не знал, что такое госслужба)
А він і не на держслужбі.
Але от те, що гарант Конституції з юридичному дипломом навіть не читав Конституцію яуковїни, то трохи шокувало... Але потім звикла.
Не знаю, хто чи що не дало йому втекти, але то було правильне рішення
Any• 26 июля 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Арестович звездящий ящик,русня идее,что он оркоагент,а ермак,падло,имеет непосредственное отношение к разминированию Чонгара.Гнать обоих поганой метлой ,скотов.
Не знаю, чи причетний Єрмпк, бо наче за посадовими обов´язками він має забезпечити ОПУ туалетним і ксерокснтм папером, робочими секретарями й прибиральницями... Але робить він щось інше
Any• 26 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
А парламент не разочарование?
Ну, а хто ж вибрав просто всіх, кого поставили із Зеленський на зелене тло на бордах?
У нас непогана система державних інститутів. Президент вирішує далеко не все - це і плюс, і складність, бо треба домовлятися з більшістю парламенту.
Але наш простий народ її хакнув цього разу.
І в Раді опинилися фотографи, якісь випадкові люди, і колаборанти.
Але запитувати того, хто ілтпвмя щ ними на борди не на часі. І так, я навіть не беру це в лапки. Бо поки вони влада.
Гі...на, але все одно краще, ніж у Росії. Хоча зараз у нас теж росте диктатор за прикладом іншого Вови. Сподіваюся, перемога настане швидше, ніж виростимо диктатора.
Бо українці таки трохи інші.
Mrs.Ochmonek• 26 июля 2022
Ответ дляAny
А 24 tv у нас чий?
Це щоб знати, хто розповсюджує брехні про націоналістів, хоча і так зрозуміло хто
Any• 26 июля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А 24 tv у нас чий?
Ну, у нас всі вони пов´язані. У Медведчука частка в 1+1. А його і не закривали

Any• 26 июля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А 24 tv у нас чий?
У чому брехні,якщо свободівець сам визнав, що він партнер Фірташ, прокрутіть униз. Ху із Фірташ пояснювати треба?
Mrs.Ochmonek• 26 июля 2022
Ответ дляAny
Брехні, тому що потрібна дискридитація свободи.
І чому це у свободи досі каналу нема свого, не скажете, раз їх сам Фірташ фінансує?

І так, пам´ятаємо, хто такий Фірташ - той з ким погоджували президентство Порошенко без рейтингу з Кличком, зїздивши до нього в Австрію. Типово порошенківське - коли злодій кричить ловіть злодія
Mrs.Ochmonek• 26 июля 2022
Ответ дляAny
Бо українці таки трохи інші.
Не переживайте, загроза виростити диктатора минулпґа в 2019. Цей виконає своє завдання і буде змінений.
Anita123-13ef• 26 июля 2022
Заслужений, Стерненко, Арестович😂
karpenko73• 26 июля 2022
Ответ дляAny
Бо українці таки трохи інші.
У нас еще нет политической культуры
Или люди не научились анализировать, думать
Поэтому ’обманываться рады’
Для меня показательно когда в кировоградской области выбрали убийцу односельчанина, ну помните, охотился вместе с прокурором этот Лозинский и застрелили как кабана местного жителя
И вишенка на торте - когда Харьков выбрал мером находящегося в коме Кернеса
Мне их не понять...
karpenko73• 26 июля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Поэтому в раде его большинство
Вокруг всех поставил под себя
И любимое ’не на часі’
Mrs.Ochmonek• 26 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
Поэтому в раде его большинство
Вокруг всех поставил под себя
И любимое ’не на часі’
А раду він призначив чи обрали виборці?
karpenko73• 26 июля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А раду він призначив чи обрали виборці?
А вы не помните как проводились эти выборы?
Это было второй серией президентских
Все делалось, что бы власть была узурпирована
Неумелыми и не желающими учиться
Any• 26 июля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
У нас не було моновлади ніколи. Якщо Ви не помічаєте, як руйнують державні інститути, порушують Конституцію... То це про низьку обізнаність і політичну культуру. І коли це хтось один, то нічого, але таких у нашому суспільстві багато.
Так, це не перша влада з подвійними стандартами, точніше чергова. Але вперше моновлада всіх рівнів - у цьому й небезпека. І навіть заборона деяких каналів під час війни може бути виправдана, але в нас надто вибірково заборонили.
Тих, хто працював на Росію та Медведчука - працевлаш увпди в марафон. Плюси (де Медведчук співвласник) взагалі не чіпали. Прямий, 5 й якось ще натягнуто можу зрозуміти, хоча там Ківу, Бойка і Мура´ва не крутили і таке, як деякі нині ведучі телемараіону за кілька днів до війни не казали. Але закрили й Еспресо.
Так, всі ознаки диктатури в цій сфері вже є
Апель-синка• 26 июля 2022
Ответ дляХолодная каша
В смысле - я в своем уме? Вы о чем? Я ясно написала, что в опросе четверо лидеров с прошлых выборов.
Прошлые выборы уже в прошлом.
И хватит каждый день клепать заказные темки Если не Зе, то кто? Ему уже точно не светит, да и всей четверке ’лидоров’ тоже.
JuliaGluhenko• 26 июля 2022
Ответ дляAny
Бо українці таки трохи інші.
Какой из Зе диктатор?