26 июля 2022

Хто видаляв гемангіому дитині ліками? В продовж 6 місяців від народження

Чи тільки лазер?
Сижу_и_плачу 26 июля 2022
Ви з попередньої теми про гемангіому?
ДелиВерка 26 июля 2022
В такому віці за гемангіомою спостерігають , в більшості випадків зникає сама
ЯкаКраля 26 июля 2022
Убрали лазером і забули про цю проблему.
ЯспАкойнаЯ 26 июля 2022
Убирали лазером, но у моей она на лбу была и очень бросалась в глаза. А так они обычно сами проходят.
Секс-Бомба 26 июля 2022
Ответ дляДелиВерка
В такому віці за гемангіомою спостерігають , в більшості випадків зникає сама
В нас зникла, зараз дитині 8 років, навіть не видно , де вона була. Була не мальнька, на лопатці, спочатку почала світлішати, потім зовсім зникає. Нам лікарі радили, видаляти, після 5 років.
СКИБИДЫШь 26 июля 2022
Знакомые удаляли таблетками
Инфотуфелька 26 июля 2022
Видалили лазером. Добре, що не чекали поки сама пройде.
Блoшка-матрешка 26 июля 2022
Сама зникла до року
БезПаспортаНеПродаю 26 июля 2022
Если гемангиома на лице и ребенок до года - рекомендуют лечение таблетками. Есть специальная схема, только под наблюдением врача, лечение около года. Схема работает у всех. Если просто на теле - то лучше подождать, большая вероятность, что пройдет сама.
ЧукИГеки 26 июля 2022
У моего была на животе. Сама прошла до года