Сижу_и_плачу• Изменено 27 июля 2022
Франківщина. Відсутність газу
Зателефонувала жінка, в якої я зупинялася в березні і квітні, з Франківщини. Сказала, що села Долішнє і Горішнє Залуччя уже 2 дні відключено від газу. Готувати їсти немає на чому. Хто з франківських сіл? У вас теж немає газу?
Хочу зрозуміти, це вже почалося відключення,чи це тільки в них? Але ці два села дуже великі..такого ніколи не було.Цікавлять саме села
Моська-слон• 27 июля 2022
и шо? ваша жиночка в облгаз не пробовала звонить? ну там ремонты идут или еще что?
Сижу_и_плачу
• 27 июля 2022
Ответ дляМоська-слон
Не беруть трубку. Сільрада нісого не знає. А я думаю.що знають.просто не зочуть наводити паніку
Сижу_и_плачу
• 27 июля 2022
Ответ дляМоська-слон
в моем селе газ есть) киевская обл.
Киев и киевс.область с газом будет.особенно киев. Кому кому а столице не дадут пропасть.
Русалка на ветвях• 27 июля 2022
Деякі села на дровах, там ніколи і не було газу. Не вигідно проводити.
Сижу_и_плачу
• 27 июля 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
В неї газ був
Мадам Подлинник• 27 июля 2022
На Донеччині немає газу і не буде. Людей примушують евакуюватися.
Мадам Подлинник• 27 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Да, стараются. Пока другие области держат всю страну.
Глубоководная селедка• 27 июля 2022
Кожного року на Франківщині відключають газ на три дні. Переважно кінець липня (мама живе в Рогатинському районі). Останніх років 10 так точно
пышка_мышка• 27 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Не обманюйте, на 104 завжди беруть трубку
Мочалкин блюз• 27 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
В неї газ був
Я не пойму темы. У двух сел отключили газ. Из этих сел никто не может ни позвонить поставщику, ни поехать узнать, ни приготовить еды на том же костре или в плите? Или хотите сказать, что они там и для животных на газу варили?
Сижу_и_плачу
• 27 июля 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Дивно.вона панікує. Каже.це вперше. А мені цікаво, це тільки у них чи в багатьох
Сижу_и_плачу
• 27 июля 2022
Ответ дляМочалкин блюз
А что непонятного? Вчера Нафтогаз Украины объявил дефолт. Вот я хочу понять - это следствие этого или просто разовое что то. Или таки села начинают отключать, потому что газа нет
Моська-слон• 27 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
триль вы обыкновенный
Сижу_и_плачу
• 27 июля 2022
Ответ дляОстановщица
Электроплитки никто не отменял. Два дня без газа и уже ’зраду’ ищут.
Вчера Нафтогаз объявил дефолт.вот я и хочу понять..это связано с этим, или просто ращовая поломка.им никто ничего не говорит. Я ж за нее звонить не буду
Мочалкин блюз• 27 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Вы странная? Дефолт это то, что касается денег. При чем тут газ? Ещё и двух сел, які бозна де знаходяться.
Сижу_и_плачу
• 27 июля 2022
Ответ дляМочалкин блюз
А вы не странная? Это означает банкрот организации вследствии чего газа не будет
Мочалкин блюз• 27 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
И каким боком еврооблигации к селу на Франковщини и селянкам, которые теперь сидят голодные потому что, о боже, не могут себе приготовить еды без газа в селе?
Мочалкин блюз• 27 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
И да, вам уже ответили местные, что это норма отключение по три дня. Почему вас этот ответ не устроил?
Додекаэдр• 27 июля 2022
У нас теж відключили сьогодні.Франківщина.але це вперше.вважаю.що пов´язано з Нафтогазом.але ми маємо пічку. Скажіть своїй знайомій.щоб будувала поки є час пічку.бо нам голова сільради сказав,що можуть бути проблеми з газом і села відключать у першу чергу. Треба мати альтернативу- пічки/ електроплити.
ВсеЧетко• 27 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Почитайте статтю декілька разів
Додекаэдр• 27 июля 2022
Ответ дляМочалкин блюз
В нас теж відключили сьогодні.такого не було ніколи.це не є норма. Голова сільради попередив що можуть бути проблеми з газом і радив будувати поки є час до зими пічки.