Кіна не буде• 1 час назад
Знов дитина на матраці, Кароліно-Бугаз
На одному з пляжів у курортному селі Кароліно-Бугаз на Одещині віднесло в море 9-річну дитину на надувному матраці
За інформацією ДПСУ, проведення рятувальної операції ускладнюють загрози у повітрі та морі, зокрема замінована акваторія.
Рятувати дитину нібито поплив її дядько, який теж застряг на глибині, а потім їм обом кинувся на допомогу чоловік на SUP-борді.
Кіна не буде
• 59 минут назад
Ответ дляЗ горіха зерня
Так спасли или нет ?
Ні,чекають дозволу.
Там міни в морі і шахеди в небі
З горіха зерня• 58 минут назад
Ответ дляКіна не буде
Ні,чекають дозволу.
Там міни в морі і шахеди в небі
Какой кошмар ( бедная девочка
Кіна не буде
• 58 минут назад
Ответ дляChaterbox
Что от нас требуется?
А ви на форум для чого заходите?
Chaterbox• 55 минут назад
Ответ дляКіна не буде
А ви на форум для чого заходите?
Чтобы узнать в какой локации унесло ребенка на матрасе и мчать на помощь, в принципе, как и все остальные
Спасу мир• 52 минуты назад
Ответ дляCuteMay
Час назад написали уже, что спасли всех
УРА, класна новина за день
Кіна не буде
• 45 минут назад
Ответ дляCuteMay
Час назад написали уже, что спасли всех
Де писали?
В Державній прикордонній службі України (ДПСУ). Вони зазначили, що рятувальна операція триває, але серйозно ускладнена мінною небезпекою та загрозами у повітрі й морі. В ДСНС наголосили, що в цій зоні діє повна заборона на вихід у море для цивільних та рятувальних плавзасобів через високий ризик підриву на мінах.
Дон Пэдро• 36 минут назад
Ответ дляКіна не буде
Де писали?
Ну вже ніч. Як не крути, а результати мають бути.
Допоможіть знайти• 25 минут назад
Ответ дляКіна не буде
Де писали?
Спасли. Даже видео видела. Местные на моторной лодке помогли
Лагшмивара• 16 минут назад
Ответ дляКіна не буде
Де писали?
Запізнились,ви з інфой. Так що, мийте ноги,та лягайте спати,все добре
Кіна не буде
• 12 минут назад
Ответ дляЛагшмивара
Така інфа завжди актуальна
Особливо для тих, хто возить дітей на ’морько’ з мінами