Кіна не буде• вчера в 22:21
Знов дитина на матраці, Кароліно-Бугаз
На одному з пляжів у курортному селі Кароліно-Бугаз на Одещині віднесло в море 9-річну дитину на надувному матраці
За інформацією ДПСУ, проведення рятувальної операції ускладнюють загрози у повітрі та морі, зокрема замінована акваторія.
Рятувати дитину нібито поплив її дядько, який теж застряг на глибині, а потім їм обом кинувся на допомогу чоловік на SUP-борді.
Кіна не буде
• вчера в 22:27
Ответ дляЗ горіха зерня
Так спасли или нет ?
Ні,чекають дозволу.
Там міни в морі і шахеди в небі
З горіха зерня• вчера в 22:27
Ответ дляКіна не буде
Ні,чекають дозволу.
Там міни в морі і шахеди в небі
Какой кошмар ( бедная девочка
Кіна не буде
• вчера в 22:28
Ответ дляChaterbox
Что от нас требуется?
А ви на форум для чого заходите?
Chaterbox• вчера в 22:31
Ответ дляКіна не буде
А ви на форум для чого заходите?
Чтобы узнать в какой локации унесло ребенка на матрасе и мчать на помощь, в принципе, как и все остальные
Спасу мир• вчера в 22:34
Ответ дляCuteMay
Час назад написали уже, что спасли всех
УРА, класна новина за день
Кіна не буде
• вчера в 22:41
Ответ дляCuteMay
Час назад написали уже, что спасли всех
Де писали?
В Державній прикордонній службі України (ДПСУ). Вони зазначили, що рятувальна операція триває, але серйозно ускладнена мінною небезпекою та загрозами у повітрі й морі. В ДСНС наголосили, що в цій зоні діє повна заборона на вихід у море для цивільних та рятувальних плавзасобів через високий ризик підриву на мінах.
Дон Пэдро• вчера в 22:50
Ответ дляКіна не буде
Де писали?
Ну вже ніч. Як не крути, а результати мають бути.
Допоможіть знайти• вчера в 23:01
Ответ дляКіна не буде
Де писали?
Спасли. Даже видео видела. Местные на моторной лодке помогли
Лагшмивара• вчера в 23:10
Ответ дляКіна не буде
Де писали?
Запізнились,ви з інфой. Так що, мийте ноги,та лягайте спати,все добре
Кіна не буде
• вчера в 23:14
Ответ дляЛагшмивара
Така інфа завжди актуальна
Особливо для тих, хто возить дітей на ’морько’ з мінами