Неновая почта• 28 июля 2022
Скільки мл суміші з´їдають ваші дітки від 5 до 6 міс?
Явідмірую воду тоді сиплю впропорції суміш) рахую неготову суміш в мл а скільки води готую насуміш
Води наприклад давала 160мл а так як добавляла суміш то в кінцеву результаті мл виходило більше
Ви рахуєте готову суміш чи саме воду на суміш?
Скільки ваші дітки їдять мл на раз і через скільки годин?)
Дякую
Кукусик• 28 июля 2022
Ну правильно потрібно міряти просто воду. Я дАю 90 мл , в мене ще грудне годування. За потреби дитини можу раза 4 давати
Неновая почта
• 28 июля 2022
Ответ дляКукусик
В нас не на змішаному) але дякую за пораду
Неновая почта
• 28 июля 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Вода + суміш, виходить трохи більше по мл, ніж було води.
Та то зрозуміло
Питання не в тому, а в тому яку кількість рідини рахувати початкову чи кінцеву за основу мл харчування
Мейк-ап форева• 28 июля 2022
Ответ дляНеновая почта
Та то зрозуміло
Кінцеву
Сладкий лимончик• 28 июля 2022
Міряють воду, і рахуйте не скільки вийшло, а скільки налили води. Моя випивала не багато 90мл максимум інколи 120
Неновая почта
• 28 июля 2022
Ответ дляСладкий лимончик
В 5 міс за раз 90 грам тільки так?
Без догодовуаань на?
Сладкий лимончик• 28 июля 2022
Ответ дляНеновая почта
В 5 міс за раз 90 грам тільки так?
Без догодовуаань на?
90 зїдала і все, могла ще потребувати через пів години 30мл. Потім десь з 6.5 місяців пішов прикорм і їсти стала більше. Їй зара 1.3 і вона їсть маленькими порціями, ну дуже маленькими.