ПодругаМужа• 28 июля 2022
Хто ще не підписав петицію про зарплатню депутатів?))
kollarova-oksana• 28 июля 2022
Ответ длячир
а при чем тут зеленский. депутаты сами решают какая у них должна быть зарплата, это компетенция рады.
Только вступает в силу закон после подписи президента, а так конечно он не причем)))
Ответ дляmeli5a
Їх з/п на все не вистачить.
Тим паче що вже підписали.
Хоча я згодна з автором петиції, терпіти повинні всі, а не тільки звичайні люди.
А ще, як же вони свої мерседеси будуть заправляти з 5232,50, а про дружин і коханок хто подумає?
Тим паче що вже підписали.
Зато минималки на все выстачить, или средняя 10 15 тыс прям богатство)