Підкажіть будь ласка куди саме написати, конкретні журналісти видання
Так би мовити ситуація поборів, іншими словами корупція
Мама працює в метрополітені Києва прибиральницею, керівництво сказало здати 400 грн на сіль (посипати від снігу), звісно співробітників це «прохання» не порадувало і вони відмовилися. Через місяць «прохання» знову пролунало, але ціна вже була 600 грн, оскільки сіль здорожчала … думаю, що така ситуація не на одній станцї метро і ці прохання здати кошти спускають зверху
Ми бачимо, що відбувається в місті з чищенням снігу і судячи з усього реагентів немає, дуже шкода працівників комунального сектора - це важкий і малооплачуваний труд , але озвучувати, щоб вони ще здавали свої гроші, це занадто При тому пригадую приблизно рік тому корупційний скандал з колишнім очільником метрополітену, впевнена ситуація кардинально не змінилася і нові керівники заробляють собі на маєтки шляхом нарахування собі премій, або іншими, так би мовити «законними» шляхами …
Дякую за поради і підтримку
Апрельская капля• вчера в 21:05
Ответ дляРоманаВ
Можете сказати конкретно куди
Я не публічна людина, не веду сторінки
Дякую
Я не публічна людина, не веду сторінки
Дякую
А как вы докажете?
Ще хотіла додати, що стосується чищення снігу по Києву, звісно мені це ускладнює пересування на роботу, але я з терпінням до цього ставлюся (мабуть, як в більшість мешканців Києва) і не це не докір Кличку чи комусь, бо в першу чергу розумію, що те, що стосується чищення пішохідних зон, оскільки техніки чомусь немає, а робітників і іх здоровʼя на боротьбу зі снігом мені шкода - сподіваюся, щось зміниться і з роками у нас буде відповідна техніка (нещодавно мені розповіли, що в Варшаві добре чищено від снігу, незнаю якими засобами, але, я думаю, не лопатами і кирками)
Just a crow• вчера в 21:12
Можно пожаловаться в НАБУ
на неправомерные действия (коррупцию, превышение полномочий) можно через официальные каналы: позвонив на горячую линию 0-800-213-200 (будни 9:00-18:00), отправив им письмо на электронный адрес povidomlennia_zvernennia@nabu.gov.ua, заполнив электронную форму на сайте набу.gov.ua или через Единый портал обличителей whistleblowers.nazk.gov.ua. Анонимные сообщения также принимаются.
Ответ дляАпрельская капля
А как вы докажете?
Нажаль доказів немає, але якщо правильно розумію, то журналісти навчені копати - можливо знову якісь суттєві статки керівників більші за доходи зазначені в декларації і при цьому навести як приклад, що збирають гроші зі співробітників
Апрельская капля• вчера в 21:14
Ответ дляРоманаВ
сотрудники метро на камеру это подтвердят?
Ответ дляРоманаВ
А вы понимаете что нет таких морозов в Варшаве и западных странах?
Шматочок хмарки• вчера в 21:17
Ответ дляРоманаВ
В нас техніка їздить, але через наставлені корита в двір навіть не добирається. І така ситуація мабуть, і в інших. Вони б і раді проїхати, але доступу немає(
Ответ дляАпрельская капля
Взагалі мама пенсіонер, то якщо і втратить роботу не трагеді, бо я вже давно казала, щоб звільнялася, і здоровʼя важливіше, але їй хотілося трохи попрацювати, бо пенсії як Ви знаєте у більшості не дозволяють закривати базові потреби
_Alekssandra_• вчера в 21:18
Ответ дляРоманаВ
Лояльно относиться - красиво звучит, конечно.
А я в ужасе, когда мне приходится идти в темноте по сплошному льду. Очень боюсь подскользнуться и упасть на проезжую часть, под машину. Боюсь упасть с каким-то нехорошими последствиями. А то один раз упала, нормально. Второй раз упала и так ребро болело, что я уже паниковать начала.
Теперь иду медленно-медленно, в два раза дольше, чем обычно. Снега не боюсь, боюсь открытого сплошного льда вместо дороги.
А что касается сдать деньги на соль, то это, конечно, незаконно.
Просто не сдавать и все
Ответ дляШматочок хмарки
Дороги у дворах це зрозуміло
А тротури? Не вручну ж їх мають чистити при таких опадах
_Alekssandra_• вчера в 21:20
Ответ дляРоманаВ
Дороги у дворах це зрозуміло
Сегодня видела, что чистили именно лопатами от снега, вернее, шли с лопатами
Ответ для_Alekssandra_
Просто не сдавать и все
Вы правы, я тоже об этом думала - сколько людей упали, получили ушибы, переломы … и никто не виноват ((
Шматочок хмарки• вчера в 21:21
Ответ дляРоманаВ
Дороги у дворах це зрозуміло
Біля тротуарів теж парковка по всьому місту. В тому і проблема. Ці автолюбителі навіть на брівку заїжджають і паркуються. Де магазини, то поколупали самі працівники мабуть, де піском присипали.
Ответ для_Alekssandra_
Звісно чистять, але зазвичай дуже локально (біля підїздів, магазинів там де ставляться відповідально), але купа загальних тротуарів … а на зупинках взагалі жах - іноді каток (на це точно мають комунальники звернути уваги)
Ответ дляРоманаВ
тільки докору в нас до зеленої буби немає - до всього він готувався, все передбачив
Ответ для_Alekssandra_
Просто не сдавать и все
Сотрудники отказались конечно
А перед этим была еще ситуация с фонариками - не стала про нее писать поскольку вроде как мелочная - за фонари, которые якобы закупили под блекауты и которые в глаза не видели, просили сдать по 100 грн
Многие сдали, мама отказалась и конечно была морально внесена в список неугодных, врагов ….
Еще хочу добавить, что в метрополитене много камер и у уборщиц расписано по времени их функции и иной раз в одно и тоже время одни должны выполнять работу на разных точках (каким то образом должны раздвоиться и быть одновременно в разных местах) Потом приходит проверка, прокручивает камеры и видимо одно из главных заданий найти недочеты и выставить штафы сотрудникам, в том числе и денежные (снятие доплат…) а смена по 12 часов
_Alekssandra_• вчера в 21:31
Ответ дляРоманаВ
Ну просто не сдавать.
Они, вообще-то, должны закупать соль. Всегда так было.
Может сейчас проблема её закупить
Ответ для_Alekssandra_
Ну просто не сдавать.
Может сейчас проблема её закупить
Да какая проблема? Тем более для гос организации? Там по тендерам оптом покупают. Это для обывателей может быть проблема, но её нет сейчас. Выбор огромный.
Ответ дляРоманаВ
Сотрудники отказались конечно
Ваша мама хай не боїться втратити роботу. Якщо прям дуже бажає працювати, консʼєржкою з руками і ногами у Києві заберуть. Нічим не гірша робота, а як у комплексі новобудови, то ще і краще за умовами