Дівчатка може хто мав таку проблему.
Я не кормою малу з 1 міс. зараз їй 2,10 і кожен раз в середині циклу з´являеть молоко в лівій груді. Пролактин 600 при нормі 100. Овуляції дуже болюча, ніби зараз розірвиться яєчник. Не знаю може це пов´язано якось з перев´язкою труб під час останнього кс.
OneTimeUser• 29 июля 2022
Щодо молока не підкажу, але щодо овуляції - у мене саме після того, як народила, вона теж стала болюча. Проходила обстеження - все ок. Лікар каже, що так буває. Типу додатковий засіб контрацепції )) Якщо вже сильно дискомфортно, можу випити знеболюче.
Ответ дляOneTimeUser
Я теж без аналогічна її не можу пережити
winter2011• 29 июля 2022
високий пролактин, через це і виділення, сходіть до гінеколога,
5-25 нг/мл – норма пролактина.
В мене було 32, призначали ліки і постійний контроль пролактина на фоні їх прийому.
у Вас 600 в яких одиницях?
5-25 нг/мл – норма пролактина.
у Вас 600 в яких одиницях?
winter2011• 29 июля 2022
Ответ дляВіка-c602
Ой не знаю . Це я ще рік тому здавала
ідіть до гинеколога, вона призначить перездати пролактин в певний день циклу і при правильних умовах , а далі буде видно що і як.
OneTimeUser• 29 июля 2022
Ответ дляВіка-c602
У мене до речі теж був підвищений пролактин (просто біль, без молока), але він піднявся аж через 4 роки після пологів, тобто з ГВ точно ніяк не був пов’язаний. Скоріше зі стресом.
Прописували простий Нормаменс на три місяці - допомогло.
Ответ дляOneTimeUser
Дякую, схожу до гінеколога. Я доньку майже не годувала, вона перші 3 тижні була в реанімації і грудь так і не взяла. Сціжувала молоко але потім воно пропало. Коли їй було 6 міс. почало з´являтися по пару крапель і так до сих пір.
Юлия Днепропертовск• 29 июля 2022
Много молока? Вообще оно пропадает в течение 6 месяцев. У меня было при сдавливании долго