KROX@• 02 августа 2022
Син не може попісяти
9р, пісяв крайній раз вчора в обід. У теплу ванночку садила по рекомендації педіатра, не допомогло. Що це і до якого лікаря звернутися?
Яжемать Мне можно• 02 августа 2022
Срочно! В стационар!
В идеале - к урологу.
Но времени на раздумья у вас уже нет.
В идеале - к урологу.
Но времени на раздумья у вас уже нет.
Госпожа Белладонна• 02 августа 2022
До уролога дитячого, хірурга.
Це ж що завгодно може бути, у нього сеча уже в нирки назад пішла! За цей час
KROX@
• 02 августа 2022
Ответ дляIQ 80
А лікар який діагноз поставив?
Ніякий, написала зранку. Сказала посадити в ванночку і здать аналіз сечі
Здрасьтенька• 02 августа 2022
Дитина пісяти повинна кожні три години, якщо довше то вже треба звернути увагу
Зверніться терміново до лікаря, уролога
Секретница• 02 августа 2022
А він пісяти хоче?
Подивіться живіт.
Якщо хоче і по животу видно що повний сечовий міхур, то це затримка сечі і це до уролога.
Якщо сечовий пустий і пісяти не хоче, то треба шукати проблему вище, в нирках.
В будь якому випадку до лікаря.
Якщо ви в Києві, то це може бути перша дитяча лікарня на богатирській
Подивіться живіт.
В будь якому випадку до лікаря.
Печальки.нет• 02 августа 2022
В моєї дитини таке було від дуже сильного стресу.
До уролога, УЗД нирок, аналізи робіть.
ОливьЕЖечка• 02 августа 2022
Везите в больницу, катетор поставят. А там будут разбираться что и как
Дверной_Проем• 02 августа 2022
Колись в дитинстві мені лікар теж радила теплі ванночки. А виявилося- нирки не працюють
KROX@
• 02 августа 2022
Записалася до уролога аж на 17 приватно. Можливо в прийомне відділення з´їздити, але не знаю чи є там уролог
Здрасьтенька• 02 августа 2022
Дзвоніть в стац лікарню, вони вас приймуть
Спитайте чи є там узі, щоб зразу подивилися
В дитячій все є і уролог черговий
Брюльтик• 02 августа 2022
Ответ дляKROX@
Це дуже пізно. Звертайтесь по швидкій прямо зараз
Утка_в_тапках• 02 августа 2022
Вы что! Вам надо немедленно в стационар! Какая ванночка! Это острая задержка мочи, он может инвалидом остаться!
Майданщица• 02 августа 2022
Ответ дляKROX@
Їдьте по швидкій у прийомне відділення у вас терміновий випадок
KROX@
• 02 августа 2022
Ответ дляВыручалка
Так в чем проблема? Он не хочет? Или ему больно и он боится?
Каже, що хоче а не може
Выручалка• 02 августа 2022
Ответ дляKROX@
Каже, що хоче а не може
Идите в приемный покой. Там вас направят без записи куда нужно
Я инженер, меряю от 1• 02 августа 2022
Ответ дляKROX@
Каже, що хоче а не може
В скорую звоните, срочно!!!!
ОливьЕЖечка• 02 августа 2022
Ответ дляKROX@
Едьте сейчас с острой проблемой. Не ждите вечера. Вы, что?! Нельзя терпеть, мало ли, что там.
Здрасьтенька• 02 августа 2022
Ответ дляKROX@
Ви не розумієте
Це дуже серьезно
ОливьЕЖечка• 02 августа 2022
Автор, одевайтесь с ребенком, вызывайте такси и едьте в больницу сейчас же!!! Не стдите здесь, не занимайтесь ерундой. Бегом!° Прям в приемный, без очереди, обьясняйие ситуацию, вас сразу возьмут. Не мучайте ребенка.
Я инженер, меряю от 1• 02 августа 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
пусть в скорую звонит, скажут куда именно ехать. не везде есть профильные отделения.
ОливьЕЖечка• 02 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Может автор, знает свой город и куда везти. Тогда такси быстрее
Я инженер, меряю от 1• 02 августа 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
та автор вообще странная, нет, пусть в скорую срочно звонит, потратит 2 минуты.
ОливьЕЖечка• 02 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Автор, не в сети, надеюсь звонит и едет в больницу.