Садоводница• сегодня в 01:09

Можно ли консервировать без уксуса?

Хочу сделать соте и икру овощную, будет ли стоять, если закрою без уксуса и простерелизую банки или испортится?
Аноним_1859• сегодня в 01:12
не испортится

Новорічна пальма• сегодня в 01:14
Не испортятся,а взорвутся
Вишнёвая Леди• сегодня в 01:30
Баклажаны тушила с луком,морковью,перцем сладким и помидорами около часа,потом минут 10 уже в банке,стоят до сих пор с прошлого года.Так же с кабачковой икрой
Тишком нишком• сегодня в 06:52
Всі салати без уксуса консервую. Все стоїть в квартирі при температурі 24+
Маруська Му• сегодня в 06:56
Ответ дляТишком нишком
Есть такая пословица:’..язык не срака-,хай балака..’
Тишком нишком• сегодня в 07:00
Ответ дляМаруська Му
А навіщо уксус в салат, якщо ті ж самі помідори її мають. Тим паче консервантом може виступити той же цукор а салатах.
В компоти ж не додають кислоту, лише цукор.
А якщо стерилізувати банки з готовим продуктом то ще плюс. Але я так не роблю.

Сплати, ікру з кабачків, каші з овочами - варю, в стерилізовані банки, перевертаю, під ковдру і все. Дещо з початку війни стоїть. Потрібно викинути.
На пів ставки• сегодня в 08:14
Ответ дляТишком нишком

Якщо ви консервуєте томатний сік - це одна справа, і він дійсно стоїть без оцту.
Якщо мова про салат - звичайно, ні. Морква порве вам банки, вона дуже капризна у консервуванні. Тим більше при +24. Це п...здьож звичайний.
Медсестричка• сегодня в 08:34
Огірки і помідори моя бабуся завжди робила без оцту
Стильна штучка• сегодня в 09:29
Ответ дляМедсестричка
Ага и в погребе стояли, моя тоже была хорошей хозяйкой!!!

Медсестричка• сегодня в 09:39
Ответ дляСтильна штучка
Не було ніколи ніяких погребів, всі жили в квартирах
автор Садоводница • сегодня в 10:08
Ответ дляМедсестричка
Если квасила, то понятно, такие и у меня стоят.
Мне просто уксус нельзя, думала закрыть икры, но не буду, нужна кислота в любом случае
Тишком нишком• сегодня в 10:44
Ответ дляНа пів ставки
За багато років у мене жодна банка не взірвалась.
І оцет я не використовувала ніколи. Сіль, цукор, спеції. Все.
Банки стерилізую, звичайно салат варю.
На пів ставки• сегодня в 11:58
Ответ дляТишком нишком
Банки стерилізую, звичайно салат варю.
Почитайте про ботулізм.
Про ’не зірвалася жодна банка салату’ без оцту і при температурі зберігання+24 - п...здьож. Ви мали в автоклаві ваш салат робити, щоб він стояв.
Тишком нишком• сегодня в 12:44
Ответ дляНа пів ставки
Почитайте про ботулізм.
Ваше право так вважати. Я ж не заставляю вас робити інакше. Мене так навчили мама і бабуся, вас ваші мабуть.
Ви ділитесь досвідом своїм, я своїм.

Кислота є в лимонах, це все добре тушиться. Так що все ок.