Щось в мене пазл не складається. Багато чула/бачила, що рятують собак,котів, яких покинули хазяї,селять в прихистки. Сьогодні побачила відео волонтера, показує розбите село, десь там свині бігають, ходять дві кози, ніхто не доїть, їм же вим´я болить. Чого таких тварин не евакуйовують? Я думаю, в спокійних селах люди з задоволенням розібрали б тих тварин,не треба прихистки шукати
Екатерина 35• 03 августа 2022
Я все время думаю про бедных животных, как они будут особенно где принудительная эвакуация.
Ответ дляdouble-mama
Автор, погибнуть, для того чтобы вывезти козу в спокойное место?
Везуть туди їжу, медикаменти, дорогою назад могли б прихопити
double-mama• 03 августа 2022
Ответ дляАмазонка-3bef
Вы явно не понимаете о чем пишите
Ответ дляdouble-mama
Вы явно не понимаете о чем пишите
Можливо. Я в спокійному районі
double-mama• 03 августа 2022
Ответ дляАмазонка-3bef
Можливо. Я в спокійному районі
Вот представьте как ловить козу там, где лежат неразорванные снаряды, а может и растяжки стоят. Как везти эту же козу под обстрелами в неприспособленном для перевозки таких животных машине. Везти для того,чтобы ее в итоге съели
Ответ дляdouble-mama
На відео дві козочки йшли слідом за волонтером по дорозі, ну ніби допомоги просили
Він ішов по вулиці,вони назустріч. Потім розвернулися і пішли за ним
Ответ дляdouble-mama
Про ’ловити’ я навіть не думала
Ответ дляLuckVick
Що вам особисто заважає поїхати і врятуватм/забрати кілька тваринок?
Особисто заважає те, що я не вмію їздити на машині, і в мене її немає, і з моїм зором протипоказано сідати за руль