Луноликая Вика• 06 августа 2022
Майбутнє дітям в Німеччині 2
Розкажіть реальні історії, хто з вашого оточення вступив до універу в Німеччині цього року?
Серед моїх є лише 4 випадки, але вони дійсно готувалися впродовж років до вступу і навчання, війна ніяк не допомогла їм отримати місце в університеті
Така ж картина з іншими країнами
Рванули за кордон з випускниками, але поки що ніхто нікуди на навчання не потрапив
Така ж картина з іншими країнами
Просериарила молодость• 07 августа 2022
В Німечині наші діти стикнулися з величезними проблемами і це не тільки мова. В Німечині треба бути, а не ’скласти враження розумника’ а там батьки побігають і повирішують спочатку в гімназіюґ. потім в універ... Всі це ми знаємо і таких спеціалістів за яких все повирішували повно в країні і відношення в них до здобутого таке саме... все ж можна повирішувати. Так от у Німечині навіть початковій школі сиплятьсяґб не те що в гімназію чи універ. Ті діти, що сьогодні в гімназіях Німечина переважана більшість інтеграційний клас, а це не те не се...
НашлаПерепискуМужа• 08 августа 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Мою доньку взяли в німецьку гімназію не в інтеграційний клас а в звичайний, рівень мови вище в1, вона на рівні з німецькими дітьми вчилася з квітня, але на оберштуфе її не беруть, бо є зараз негласне правило, ще раз пройти учбовий рівень, це дуже доньку засмутило, бо навчання в сумі буде 5 років і закінчити школу в 21 таке собі .Тому вирішили закінчити онлайн українську школу і вступати в нім вуз як іноземці