Луноликая Вика• 06 августа 2022

Майбутнє дітям в Німеччині 2

Розкажіть реальні історії, хто з вашого оточення вступив до універу в Німеччині цього року?
Серед моїх є лише 4 випадки, але вони дійсно готувалися впродовж років до вступу і навчання, війна ніяк не допомогла їм отримати місце в університеті
Така ж картина з іншими країнами
Рванули за кордон з випускниками, але поки що ніхто нікуди на навчання не потрапив
Goldig• 06 августа 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Может везут мальчиков от призыва еще
Конечно. И сидят в эмиграции многие именно из-за образования детей и призыва.

Goldig• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
В мене теж так поїхала, зі Львова, великий будинок, кілька квартир в людей
11 клас син закінчував
А тепер йому ще треба 3 роки німецької школи і тоді зможе вступати до універу
В мами ейфорія від можливостей
Ну если у ребенка не было языка, то какие варианты? Если его взяли в Гимназию в Германии-то ребенку повезло, но ему придется много и усердно учиться след.три года, потом сделать Абитур и дальше ему будут все дороги открыты)))
В Германии никто в УНИ в 16 лет не поступает. Нормально и в 20 и старше заканчивать гимназии. Гимназия в Германии это почти уже высшая школа. Дети сами выбирают предметы и направления. Есть билингуальные предметы. Это очень интересно. Ребенок только выиграет от такого пути. Пусть на год-два дольше.
Большой секретик• 06 августа 2022
Ответ дляМороженная курица
Сыну 18 зимой, не знаю что с ним делать
І ви ще думаєте?
Їжак в панчохах• 06 августа 2022
Ответ дляGoldig
Само собой, а если есть еще здесь квартиры под сдачу и накопленные деньги, то это отличное подспорье
Goldig• 06 августа 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Без квартир под сдачу и накоплений тоже сидят. Ради детей.
Їжак в панчохах• 06 августа 2022
Ответ дляGoldig
Ну автор же именно на этом акцентировала
Ms. Похвала• 06 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Можливо. Але у мене останнім часом складається враження, що влада намагається всіма силами повернути до України тих хто виїхав і для цього вигадує всілякі уловки.
В вас хибне враження. До вересня прохання написати заяву на звільнення виїхавшим освітянам Києва, або повернутись. Вони не хочуть робити ні перше, ні друге. Хочуть ’ простой’ тут і виплати там

автор Луноликая Вика • 06 августа 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
На чому конкретно? Як мені подобається те, що ви знаєте, на чому автор акцентувала?))
Ms. Похвала• 06 августа 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Грант, включает обучение, проживание и по 600 евро стипендии в месяц на все 3 года обучения.
Ну Ваша девочка - талант и умница редкая и знает, чего хочет. Я помню вашу историю! Тут речь не о таких детях.
Ms. Похвала• 06 августа 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Ага, особенно в Англию. «языка не знаем, денег нет, но хотим, чтоб ребёнок учился в британском ВУЗе, найдите нам спонсора»
Если что, я 2 месяца спонсорской программой занималась и людей пристраивала, знаю, о чем пишу.
Не анекдот. Кума во Франции, 17 летняя дочь в провинциальном укр техникуме контракт граф дизайн. На вопрос соцслужб ,где тьі хочешь учиться, доця пожелала учиться на психолога! во французском университете, причем французский не знает совсем и учить не собирается. Не ну а че? Она ж беженка, на меньшее не согласна)))
Їжак в панчохах• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Перечитайте свой пост #5, на этом и акцентировали
автор Луноликая Вика • 06 августа 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Описаний 1 конкретний випадок
Де там акценти?
Питання було в тому, чи варті оті поневіряння, якщо їхали заради ВО, а шанси не такі й великі?
Цікавить конкретний досвід конкретних людей, якщо такі тут є
Статистика цікавить
Про тих, хто дійсно рятувався і не мав вибору, не йдеться, в них інші причини
Їжак в панчохах• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Описаний 1 конкретний випадок
Де там акценти?
Статистика цікавить
Еще раз, если у людей были квартиры, дома, то явно уровень жизни не низкий, значит, есть что сдать или накопления, бизнес, а значит они за границей будут что-то снимать, и это не будут поневиряння,
Неужели нужно это объяснять?
автор Луноликая Вика • 06 августа 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Неужели нужно это объяснять?
Вони живуть в селі
Поки що в прийомній сім’ї
Не планують знімати, бо це дорого
Сидять на соціалі і вчать мову
Я ж не припущення пишу, на відміну від вас, а конкретну інформацію
Настасья Пицун• 06 августа 2022
Ответ дляЯ только за!
Цікаво для чого робляться ці вкиди?щоб як можна більше дітей повернути додому під обстріли і ракети? Так само і в школах процентів на 90 що буде дистанційне навчання але тих хто закордоном наполегливо просять написати заяву або на сімейне або на відрахування.
Под какие ракеты? Там 60 процентов халявщицы
Їжак в панчохах• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Вони живуть в селі
Поки що в прийомній сім’ї
Не планують знімати, бо це дорого
Сидять на соціалі і вчать мову
Значит им так выгодно, возможно им легче, когда семья поддерживает. Помогает интегрироваться.
Почему вас так это волнует? Нездоровый интерес какой-то
автор Луноликая Вика • 06 августа 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Є така штука, статистика
От вона мене і цікавить
Скільки людей отримали пропозиції безкоштовного навчання, за яким їхали?
Поки що конкретно відписалися в цій темі 2 людини, за що їм дякую
Ms. Похвала• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Є така штука, статистика
От вона мене і цікавить
В однієї з них дочка виграла грант на навчання, перебуваючі в Україні.
Goldig• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Є така штука, статистика
От вона мене і цікавить
Слухате..ви така цікава. Яка статистика? В кожній країні і в кожної дитини окрема ситуація. Ака середня температура по палаті може бути? Ви чутки збираєте, а не статистику.

Goldig• 06 августа 2022
Я вам више расписала все условия в Германии.
По теме конкретный ответ- Никто не мог поступить в этом году в университет в Германии без знания немецкого языка на уровне С1. Тему можно закрывать)))
Їжак в панчохах• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Є така штука, статистика
От вона мене і цікавить
Статистику вам никто не скажет, если есть знание немецкого, чешского - можно поступить бесплатно в эти страны
автор Луноликая Вика • 06 августа 2022
Ответ дляGoldig
От дякую, бо без вас не знаю, що мені з моєю темою робити))
Все, що ви розписували вище, мені добре знайоме, Америки не відкрили.
Очікувала почути персональний досвід батьків випускників, а не оце от радісне, що через рік, три, п’ять їм будуть всі універи відкриті
автор Луноликая Вика • 06 августа 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Було багато тем про вступ 2022
Всі радили вступати за кордон
Як до діла - то це одиничні випадки, хто реально вступив цього року
От і все, що мене цікавило
Goldig• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Не благодарите.
СhanelKa• 06 августа 2022
Знаю хлопця вступив в університет Дубліна Ірландія . Хлопцю тільки 16 років ( на ІТ)
автор Луноликая Вика • 06 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
О, круто!
Але то коледж напевно, якщо хлопцю 16
СhanelKa• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
О, круто!
Але то коледж напевно, якщо хлопцю 16
Ні, то саме університет
Він здав інформатику, математику і англійську мову на майже найвищі бали
Але . Він трохи геній ) і то все вивчав з 13 вдома, а в звичайну школу не ходив ( сімейне навчання )
автор Луноликая Вика • 06 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
Ні, то саме університет
В нас подібна ситуація була з сином, але Шотландія
Теж 16 і комп науки
Пройшов відбір на високі бали, але запропонували коледж при універі з можливістю переходу надалі в універ. Пояснили тим, що йому 16 і не вони не беруть відразу після української школи
Вашого хлопця вітаю сердечно! Дуже радію за таких дітей🥰
СhanelKa• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Теж 16 і комп науки
То не мій син, знайомих
Але дякую
Диверсификация• 06 августа 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Мене більшою мірою цікавили реальні історії тих, хто вже отримав місце в універі
Наскільки це реально цього року?
Не через рік, три, п’ять
Я не знаю историй, когда сразу берут в универ. Сначала отправляют или в выпускной класс или на интеграционные курсы. Тоже самое в Харькове с иностранными студентами было всегда, они год учат язык, по крайней мере во времена моей молодости было так. Исключение возможно только, если у тебя есть подтверждающий документ уровня языка.