06 августа 2022

загледілася на блондинку в голубій сукні з розрізом

Сьогодні дуже жарко, 33+
В кафе зайшла дівчина, блондинка з фігурою пісочний годинник і на мій смак 5-7 зайвих кг (розмір М на вигляд). Сукня гарна, легка, за коліно і з розрізом на нозі, спина відкрита і без бюстгальтера.
Дівчина молода, до 30 років, без макіяжу.
Але я загледілася на неі!
Як вона гармонійно виглялала!
Це було дуже гарно)
Голубий колір - колір блондинок, однозначно.
Приміряла подумки на себе цю сукню, але ні. Зрозуміла, що наскільки блондинкам з ніжним обличчям пасує голубе, настільки брюнеткам гарно в червоному. Так що, дівчата, хто там вважає що червоний це сигнал чоловікам, що це вульгарно, занадто і тд, я вас більше не чую. Йду на Зару і виберу собі найчервонішу сукню з розрізом.
Цьомаю 💋
Ашотакова))) 06 августа 2022
Блакитна
Потрындельница 06 августа 2022
Цьомаю і Вас
автор ОхиИВздохи 06 августа 2022
Ответ дляАшотакова)))
Блакитна
Дякую
Ашотакова))) 06 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Дякую
Астоновитесь! 06 августа 2022
Люблю блакитний і на брюнетках)
Агент Пинкертона 06 августа 2022
А рижим «янтарним» який колір підходить-зелений?
Чики-брык 06 августа 2022
Розмір М це 3-5 зайвих кг? Автор, ви зараз серьйозно? В Америцi вас би вже засудили.
автор ОхиИВздохи 06 августа 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
А рижим «янтарним» який колір підходить-зелений?
Так)
Антонина матушка 06 августа 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
А рижим «янтарним» який колір підходить-зелений?
И в голубом тоже будет очень красиво!
автор ОхиИВздохи 06 августа 2022
Ответ дляЧики-брык
Розмір М це 3-5 зайвих кг? Автор, ви зараз серьйозно? В Америцi вас би вже засудили.
На мій смак, я ж писала)
Утренняя зорька 06 августа 2022
голубой он под цвет кожи определенный идет, я вот не блондинка но в голубом мне тож хорошо, а в хаки и в черном ’аки техничка’
Поросенка 06 августа 2022
А что ж носить шатенкам?
Утренняя зорька 06 августа 2022
Ответ дляПоросенка
А что ж носить шатенкам?
жОлтое
Шкура Шуры 06 августа 2022
Мені в цьому опусі сподобались лише розділові знаки. Дякую.
Настенные трусы. 06 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
На мій смак, я ж писала)
Я брюнетка з зеленими очима, найчастіше ходжу в зеленому, оліві, сірому, але чоловіки більш за все люблять на мені біжий або світлий бєж - я засмагла по життю
Деловитая 06 августа 2022
Я блондинка и не люблю голубой, я с ним бледная. Мне больше насыщенный розовый, черный идёт
Антонина матушка 06 августа 2022
Ответ дляУтренняя зорька
голубой он под цвет кожи определенный идет, я вот не блондинка но в голубом мне тож хорошо, а в хаки и в черном ’аки техничка’
У меня практически седая голова и мне в голубом тоже хорошо.
Н@Диете 06 августа 2022
Автор, вы странная? Если она толстая, на что там смотреть? Как-то непонятно.
Луковая 06 августа 2022
А чому брюнеткам не пасує блакитний? Я брюнетка і дуже люблю цей колір. В моєму гардеробі багато блакитних речей. Взагалі, мені здається, що цей колір всім пасує.
автор ОхиИВздохи 06 августа 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Я брюнетка з зеленими очима, найчастіше ходжу в зеленому, оліві, сірому, але чоловіки більш за все люблять на мені біжий або світлий бєж - я засмагла по життю
Оливковий, беж і «пильна троянда» у мене лідери в гардеробі)
Треба ще червоного додати.
Вам оливковий має бути особливо гарно
Омлетик 06 августа 2022
Я вчера видела барышню кг 70-75, очень эффектная и очень подтянутая. Рост невысокий. Как же красиво она шла, уверенно, все мужчины смотрели ей вслед. Красное платье в горох-простое, но , блин,красотка. Не важно размер хс или хл-харизма и умение себя подать.
Латвийские_Номера 06 августа 2022
Я в прошлом году даже сфотографировала девушку, очень красивое платье было, искала похожее - не нашла
из желе я 06 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Оливковий, беж і «пильна троянда» у мене лідери в гардеробі)
Треба ще червоного додати.
Вам оливковий має бути особливо гарно
Голубой? Вы специально?
из желе я 06 августа 2022
Еще зависит от цвета кожи. Я в голубом теряюсь.
Грибной_Дождик 06 августа 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
А рижим «янтарним» який колір підходить-зелений?
Я руда (фарбована), світла шкіра, голубі очі. Блакитний дуже пасує. Зелений теж нічого так, але я блакитний на собі більше люблю.
Шмоточницаца 06 августа 2022
размер м и 7 лишних кг
Н@Диете 06 августа 2022
Ответ дляШмоточницаца
размер м и 7 лишних кг
Как-то немного странно по размеру. От роста еще зависит. Может невысокая. У меня тоже 7 лишних кг. Сейчас блондинка, крашусь.
ХуАнита 06 августа 2022
Ви чудовий копірайтер!
Скільки зараз Зара платить за 1К знаків?
Шмоточницаца 06 августа 2022
Ответ дляН@Диете
Как-то немного странно по размеру. От роста еще зависит. Может невысокая. У меня тоже 7 лишних кг. Сейчас блондинка, крашусь.
размер М - это нормальный.. как по мне
Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я в прошлом году даже сфотографировала девушку, очень красивое платье было, искала похожее - не нашла
’вот эта точка на фото - это я..’
какое платье на фото смотреть?