У мене сайт хоче напевно авторизацію, чи як це назвати? Вимагає скинути скан паспорта і т.п. Хто проходив цю процедуру? Раніше замовляла там без проблем, а зараз якась фігня...
Ответ дляHupBaHa
Ого. Скан паспорта
регилась без этого до этого
І я про що. Роками замовляла без проблем. А тут паспорта 2 сторінки потрібно надіслати.
Не дає оплатити в додатку. І перекидає на цю сторінку, де заново потрібно прописати свої дані
Виктория1677• 06 августа 2022
Ответ дляkrasotuli4ka
после войны уже заказывали?
Ответ дляВиктория1677
после войны уже заказывали?
Ні, з лютого вперше.
Вчора хотіла чохол на телефон замовити. І в ступорі- чи скидати фото документів, чи ні...
Виктория1677• 06 августа 2022
Ответ дляkrasotuli4ka
Ні, з лютого вперше.
вы можете просто войти под своим паролем?
Ответ дляВиктория1677
Так, це я в своєму акаунті.