LiLi-fafa• 06 августа 2022

Ведро малины. Что сделать

Напишите рецепт пожалуйста.
Делала 1 раз варенье. Получилось жидкое. Варила 3 минуты.
Спасибо
Olena Dnepr• 06 августа 2022
я варю 1 к 1, примерно 30 минут, постоянно снимая пенку
разливать в стерильные банки

Женя-bc6e• 06 августа 2022
Перетерти з цукром і не варити, вітаміни збережуться всі
Ольга Бомбина• 06 августа 2022
Ответ дляЖеня-bc6e
Тільки на відро малини більше 10 кг цукру потрібно щоб не забродило.
ОленаЯ• 06 августа 2022
Просто заморозити цілу
krozumovski• 06 августа 2022
Лучше заморозить
Carin• 06 августа 2022
Всегда можно зажелировать или слить отдельно сироп, закатать в бутылки, потом им пропитывать коржи или делать сладкую воду.

Заморозьте или сделайте в с/с.
автор LiLi-fafa • 06 августа 2022
Нету морозилку!!!
автор LiLi-fafa • 06 августа 2022
Ответ дляCarin

Заморозьте или сделайте в с/с.
С/с - это свежевыдатый сок?
Пропустить через соковыжималку?
автор LiLi-fafa • 06 августа 2022
Ответ дляЖеня-bc6e
А как перетереть? Сахар есть.

Teverde• 06 августа 2022
Я варила 3 дні по 5хв, як і все інше варенько, не рідке виходить
Goldig• 06 августа 2022
Ответ дляTeverde
И я так готовлю. Ягоды получаются целыми. Густое. Так люблю
Thatsme• 06 августа 2022
Зробіть желе. Я всю малину цьогоріч пустила на желе. Подрібніть давилкою/м´ясорубкою/блендером, доведіть до кипіння, пару хвилин хай покипить. Тоді ополоником (не ложкою, а ополоником - так набагато швидше) пропускаєте через сито, перетираєте. Все знизу сита теж зчистити - це важливо. Жмих на марлю і гарно видавлюєте його обома руками - там видавиться ще ціла чашка соку, він найцінніший, бо там купа пектину з кісточок, допоможе застигнути. Цей сік додаєте до перетертого соку, додаєте цукру (я даю пів кг цукру на кг малини і мені дууже солодко, я не можу уявити, як додати 1х1). І варите на гарному середньому вогні, не на малому! Пінку не збирати - в ній пектин! І варите до тієї консистенції, яка вам потрібна - більш слабке желе, щоб млинці поливати чи прям гарне желе. Тестуєте консистенцію на блюдці з морозилки. Або тестуєте на ложці: якщо з ложки капають краплі і останні дві краплі збігаються докупи, утворюється густа подвійна крапля, яка зависає такою бородою типу, то точно застигне. Це небагато часу займе - в мене хв 15 зайняло. Тоді кидаєте трошки лимонної кислоти, щоб колір не мінявся, гарно застигло і стояло і закатуєте. Дуже добренне, повірте.
Carin• 06 августа 2022
Ответ дляLiLi-fafa
С/с - это свежевыдатый сок?
Пропустить через соковыжималку?
не-не, в собственном соку. Моете хорошо баночки 500-750 мл, обдаете кипятком, крышки отдельно то же самое, баночки набиваете чистой ягодой, чуть сахара сверху для страховки, ставите на стерилизацию 10-15 мин для указ. объемов. Малина сама даст сок при стерилизации. Зимой прелесть. Можете смешать с ежевикой.

В принципе, посмотрите цифры еще в сети, по-моему, я даже 7-10 мин стерилизовала, она не кислая хорошо стоит. Лень щас рыться, малина второй год по п-вой цене, ее и поесть не получается, не только катать.
автор LiLi-fafa • 06 августа 2022
Ответ дляThatsme
Спасибо большое!
автор LiLi-fafa • 06 августа 2022
Ответ дляCarin

Спасибо большое!
Carin• 06 августа 2022
Ответ дляLiLi-fafa
Спасибо большое!
Успехов Вам!
Vlada-Maria• 06 августа 2022
Ответ дляОленаЯ
Просто заморозити цілу
+10000000, головне - мати де зберігати
автор LiLi-fafa • 07 августа 2022
Ответ дляVlada-Maria
+10000000, головне - мати де зберігати
Не знаю, размораженгая малина это просто каша))) есть ее нельзя!!! Не аппетитно!
автор LiLi-fafa • 08 августа 2022
Ответ дляThatsme
Сделала по Вашему рецепту.
Получилось не совсем полная банка. Фото вот.
Будет стоять.?
А сколько надо лимонной кислоты.? На такую бунку 800 гр добавила на кончике ножа

Thatsme• 08 августа 2022
Ответ дляLiLi-fafa
Сделала по Вашему рецепту.
Будет стоять.?
Фото нема) По кислоті ок