ОхиИВздохи• 2 часа назад
Для чого ви в кабінках розвішуєте речі які міряли.
Сьогодні черга в Зарі аж до кас.
На підході помітила, що в кабінках жінки акуратно розвішують речі які міряли на вішалки назад.
А дівчата(працівниці), котрі б мали цим займатися просто теревенять втрьох-вчотирьох.
Питання, для чого розвішувати? Та ще і робити це в примірочній?
Ну треба вам розвішати - виходьте, ставайте з працівницями до столика і вішайте все як було.
Можете навіть рознести по залу.
Але для чого розвішуючи в кабінці ви затримуєте чергу в примірочні.
До речі, в Ойшо сьогодні зробили жіночці зауваження : «Не переймайтеся, ми все розвісимо! Так, не треба цього робити»
Можете навіть рознести по залу.
Метровий сантиметр• 2 часа назад
Завжди вішаю, але швидко дуже і розношу по залу, так. А ще в готелі після себе прибираю і застеляю постіль,так, я дурна
Сама собі лікар• 2 часа назад
Ответ дляУказка
А как делаете вы?)
Вона, напевно, з тих що все після себе в примірочній залишає, ще й навиворіт
Сама собі лікар• 2 часа назад
Авторе, куди ви поспішаєте? Повішаии річ на плічка це секунди, навіть не хвилина. Якщо я взяла 5 речей в примірочна, то це додатково не більше хвилини. Хіба за такі дрібниці варто нервувати 🤷♀️
Метелик• 2 часа назад
Бо речі треба винести і повісити на спеціальну стійку. Як повісити, якщо вони не на плечиках?
Сама собі лікар• 2 часа назад
Ответ дляМетелик
В Резерв та Сінсей, в Бершці треба покласти на стіл. Але я все одно на плічках туди кладу, мені навіть зручніше так нести з примірочною, ніж окремо речі і окремо вішачки
Метелик• 2 часа назад
Ответ дляСама собі лікар
Я про зару, авторка ж звідти
Сама собі лікар• 2 часа назад
Ответ дляМетелик
Я про зару, авторка ж звідти
Я думаю, що її це тригерить в будь-якому магазині
На границе• 1 час назад
Я думала тут о том, что оставляют вещи в примерочных а ты потом стоишь и не знаешь, она занята или нет. А тут вообще неожиданный наезд
Все до блиску• 1 час назад
Ответ дляМетровий сантиметр
В магазине вы реально зря это делаете. Продавцам проще развесить самим, чем проверять тот хаос, что такие ’хозяюшки, мамины помощницы’ понаразвешивали.
ФсеСама• 1 час назад
в ойшо нет такого потока людей. ві видели какие горі у них в заре вещей? я всегда все развешиваю и кажду.ю пуговицу еще застегиваю и кайфую от єтого!
Идууу--уууу блин• 1 час назад
Ответ дляВсе до блиску
Люди этого не понимают
И мне это удивительно :)
У меня был магазин. Я всегда говорила - ничего не вешайте. И прям забирала у людей гору вещей и вешалки отдельно.
Человек выбрал/купил/ушел. Я спокойно встала, все развесила на вешалки, повесила в те места где оно было (должно быть).
Все довольны.
И мне это удивительно :)
Все довольны.
Ух яка ж Я• 1 час назад
Ответ дляСама собі лікар
И в помаде с тоналкой
А я кумедна• 1 час назад
Нет времени стоять в очередях в примерочную - покупайте онлайн. Я пришла не в общественный туалет в час пик, когда все на одной ножке топчутся, а примерить вещи в магазин, с удовольствием и комфортом
Мне нужно подумать, оценить тактильно вещь, посмотреть как застёгиваются застёжки, проверить изнанку... И развешивая вещь аккуратно, я оцениваю дальше её качество и взвешиваю своё желание купить. Мне на это нужно время, вот так я не быстрый человек. Я у вас ваше время не отнимаю, вы можете вполне спокойно заняться другими делами.
Все до блиску• 1 час назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Люди этого не понимают
И мне это удивительно :)
Все довольны.
И мне это удивительно :)
Все довольны.
Моя подруга работала в магазине) Поэтому я в курсе. Если б не она, я наверно, тоже бы развешивала)
Метровий сантиметр• 1 час назад
Ответ дляВсе до блиску
Я дивлюсь, як у них треба вішати, працювала в торгівлі. І навіть в супермаркеті якщо беру товар - інший до себе, що мерчу менше роботи
Я_и_моя_собака• 59 минут назад
А куда их девать? там в тех примерочных только небольшой стул, он обычно занят моей сумкой и вещами, мне то что примерила на пол что ли кидать?