Без комплексов• 07 августа 2022
Знавці Варшави, район для життя?
Який район Варшави ви би обрали для життя родини з дітьми (потрібні школи \ садочки в доступі), парки, інфраструктура, не старий фонд?
Попижёновна• 07 августа 2022
Лучше хороший пригород Варшавы.
Варшава сейчас очень переполнена беженцами
Без комплексов
• 07 августа 2022
Ответ дляПопижёновна
Лучше хороший пригород Варшавы.
’хороший’ - це який, наприклад?
Хочу зоорієнтуватися у вартості квартири, але не розумію на який район дивитись, щоб це не виявилось найдешевше ’гетто’
Кубик Рубика• 07 августа 2022
Ursus Nedzwiadek на электричке до центра 15мин, но там зелено, есть парк, магазины и детские площадки
Ну и школы, сады и тд