Воздух в банке• 09 августа 2022
Біодерма маска! Потрібні відгуки?
Дівчата, що вам подобається із їхньої косметики?
В мене довгий час був крем. Він доволі жирний, але зволожував взимку чудово. Якось використала і забула.
Хочу замовить знов. На що ще варто звернути увагу?
Хто користувався маскою?
жар-птица Нюра• 09 августа 2022
Скільки вам років, які очікування?Це лікувальна косметика для шкіри.Мені особисто не все подобається, користуюсь тільки кремом для тіла та засобом для вмивання.Не сушить шкіру і все напевно.
Воздух в банке
• 09 августа 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
Мені 34.
Не очікую чуда. Старіти планую природньо.
Мені щоб шкіра була здорова і зволожена
жар-птица Нюра• 09 августа 2022
Ответ дляВоздух в банке
Мені 34.
Мені щоб шкіра була здорова і зволожена
Ну таке...Спробуйте, як можна позаочі щось рекомендувати...Повторюсь, це лікувальна косметика для проблемної шкіри....Кардинально, якщо немає проблем, шкіра здорова, декілька років підтримає і все.
Кима_кепка• 09 августа 2022
Дочери покупала гель для умывания, крем, маску, мицелярку и гигиеническую помаду. Крема пробовала несколько разных, но в итоге остановилась на Sensibio Light (с красной надписью). Уход меняла несколько раз, но постоянно пользуется их мицеляркой.