На_оба_рот• 12 августа 2022
Хочу развод! Но ситуация сложная, помогите советом
Живем в другой стране, уехали в марте. Обустроились. Мы много лет вместе, муж завел отношения на стороне и начался кошмар, постоянное вранье, мои бессонные ночи, слезы-сопли, депрессия, -11кг, и абсолютно бесполезные надежды что что-то изменится, ну и конечно же измена.
Опускаю все подробности, это много серий Санты ...
Многие не поверит, но после энных разговоров мы решили что дадим друг другу шанс, я ставлю условие закончить отношения на стороне немедленно, больше не врать и говорить всегда правду какой бы она не была.
Вообщем факт расставания "якобы был", но сейчас я больше склоняюсь что он сам же его и организовал, может чтоб снова "на.цать в уши" и хватило его на 2 недели.
Доверия к человеку 0, моя интуиция всегда была права, и в этот раз я усомнилась и не зря, их разговор стал шоком - люблю, скучаю, хочу тебя, скоро приеду, бл" какой же идиоткой я себя ощутила в этот момент!
Сейчас я больше не хочу поступать как истеричка, мне нужен план.
Я не могу вернутся в Украину из-за детей, не имею морального права тащить их под ракеты, потому что мне больно, да и кайфуют они здесь, в прямом смысле слова.
Оставайся в этом доме не могу, видеть этого человека не хочу, никаких разговоров тем более, он еще не подозревает, я держусь чтоб не наброситься, понимаю что ударить нужно больно, хочу съехать где-то рядом, и оставаться с детьми когда он будет уезжать...
Осторожная• 12 августа 2022
Блін, дуже вас жаль, але реально потрібно щось робити.
Ці стосунки в нього де? В країні в якій ви зараз?
І з ким, якщо там то вона хто наша?
Осторожная• 12 августа 2022
На рахунок дому:
Ви або вибачаєте його і починаєте з чистого листа, або нехай пиз…є до неї
Чупа-чупс• 12 августа 2022
Ви вже все вирішили. Можливо це на краще. Але наразі вам потрібний тил-власний гарантований гаманець, тобто ваш дохід, який буде вашим прохідним балом у незалежному від нього житті. Маєте таку подушку? Знімайте житло і валіть від нього. Горбатого могила виправляє
Осторожная• 12 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Хай сам житло знімає.
Ви знаєте як закордоном житло зняти?
На_оба_рот
• 12 августа 2022
Ответ дляОсторожная
І з ким, якщо там то вона хто наша?
Ні, в іншій, там у нього бізнес. Якби десь тут, вже прибила б її. Ой що сказаи, з його слів: вона і нігтя твого не варта, вона іншої ментальності, вона тупа, з нею нема про що поговорити... але виходить є де полежаті...
Але я вже нічому не вірю!
Попа как у Кардашьян• 12 августа 2022
Автор я так розумію він приносить гроші? І ви живете за їх рахунок. Тоді я б на вашому місці не рвала по гарячому, вчіть мову, ставайте на ноги, заведіть коханця. А потім киньте, якщо він це раніше не зробить. Сосіть з нього по максимуму, закордоном не так легко швидко стати на ноги. Бажаю удачі вам, все наладиться.
На_оба_рот
• 12 августа 2022
Ответ дляОсторожная
На рахунок дому:
Я хочу 2 варіант. Але квартира тут на ньому, моя в Києві
Бачіте в чому справа, один раз вибачити це сильно, другий раз - це дурість
Первоклашка Я• 12 августа 2022
що сказати, вона не перша і не остання. Це буде постійно. Ще й тому що він іздить в іншу країну. Ви працюєте, себе взмозі забезпечити, житло винаяняти, діти малі?
Ви ж розумієте, що без роботи в іншій країні не буде легко
На_оба_рот
• 12 августа 2022
Ответ дляОсторожная
Хай сам житло знімає.
Ви знаєте як закордоном житло зняти?
так, дорого!
І враховуючи що моя робота залишилась вдома, то тут я на скромних галяках, але я вже підзбирую і підшукую варіанти.
На_оба_рот
• 12 августа 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Так, забезпечує повністю. Ні в чому не відмовляє. Але ми цей шлях разом проходили за 10 років, від безхатьченків по вуха в боргах, з 2 малими дітьми.
Дякую за відповідь, я тому і тормознула свою ємоційність і хочу все обміркувати
На_оба_рот
• 12 августа 2022
Ответ дляПервоклашка Я
я можу працювати віддаленно лише, але це не великі кошти, і так, я вірила але це вже не мій чоловік, я не впізнаю його, якась лярва поміняла йому цінності
Попа как у Кардашьян• 12 августа 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Тим паче, почніть антидепресанти пити+коханець......і думайте як побільше витягнути грошей. Тим паче ви його зробили успішними, якого фіга його шалаві віддавати, а самою з голою сракою залишатись. Обіймаю вас.
Чупа-чупс• 12 августа 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Ааа ну тоді це інша справа. Сидіть і мовчіть. Бігати будете коли є власне грошове забезпеченн, тобто робота. Це правда життя
ЯяяКакаджамбо• 12 августа 2022
Побачила, Київ. Це логічно, що в нього хтось з´явився, як би не гірко це звучало. У Києві умовно безпечно, купа людей, він бачить родини з дітьми і вважає, що Ви його покинули.
На_оба_рот
• 12 августа 2022
Ответ дляМелочунь
Возвращайтесь в Киев, на работу. И не мучайтесь.
Хочу! и не исключаю и такой план, правда. Я такая хоть завтра выехать
Но он бешенный когда речь идет о детях, он просто сдохнет если я их увезу, а я так не могу, они его любят, он прекрасный отец, манипулировать детьми не стану
Первоклашка Я• 12 августа 2022
Ответ дляНа_оба_рот
залежит в якій ви Країні зараз. Якщо Німетчина, то ви з дітьми можите жити на соціальні гроші, житло теж безкоштовно. В інших країнах складно не працюючи.
Він знає, що Ви залежна від нього, він забезпечує всіх. Тому і поведіька така
ЯяяКакаджамбо• 12 августа 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Та ні, тут виглядає, що він просто хоче жити один
ПрипоРошенная• 12 августа 2022
Поедьте домой одна, придете в себя. А детей с папой оставьте на время.
На_оба_рот
• 12 августа 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
коханець точно ні, а от над фін подушкою працюю.
Честно кажучи, колі вже морально виснаженний то хочеться віддати все, нічого не потрібно, просто тікати, але ж ви праві!
дякую за підтримку, так не вистачає з кимось просто поговорити
Я шалунья• 12 августа 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Так вы сами ничего не стоите,получается. Вам или самой уходить или смириться и терпеть. Третьего не дано.
На_оба_рот
• 12 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
це все є вдома, в Україні, але війна, я не наважуюсь із-за дітей
На_оба_рот
• 12 августа 2022
Ответ дляПервоклашка Я
так, в цьому є правда, він знає що забезпечує.
Ми в країні де немає ні статусів біженця, ні соціальних пільг, і працюваті без робочої візи неможліво((( TR
Первоклашка Я• 12 августа 2022
Ответ дляНа_оба_рот
в Києві все спокійно, якщо що. Я в Києві зараз. А Вам або терпіти, а він і далі буде робити свої прави на стороні, або думати що роботи далі
На_оба_рот
• 12 августа 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
ви не зрозуміли, ми зараз разом живемо (не в Україні), а зявилась чарівниця в іншій країні, куди він літав у справах рік і далі буде літати бо там його бізнес (такий собі інтернаціональний трикутник), трясця йому...