ТелаЧьи нежноСти• 14 августа 2022
Дівчата, в чому ваші дочки-підлітки будуть взимку ходити?
Дочка підросла, до того ходила зазвичай взимку в екковських чоботах, зараз думаю що купувати на цю зиму
Вона вже дорослішає - майже 12 років, не знаю в чому зараз підлітки ходять
Наче вже доросле треба купувати, але я не знаю що дорослі носять - в мене багато різного взуття, дочці стільки брати не планую, куплю одну-дві пари, бо нога ще добряче росте
В неї свого бачення поки що немає, в основному їй одяг вибираю і замовляю я, намагаюсь радитися, але вона на все погоджується просто - типу все що я показую їй ок
Поділіться пліз варіантами
Рюмка ДЗЫНЬ• 14 августа 2022
Зимові чобітки взяла укр.фірми bistfor за 1600 і пуховик puros poro за 2200.Все з запасом.Донька задоволена,я,сподіваюсь, на два роки спокійна.Буде 11 взимку,а зріст зараз 157 і нога 37розмір
Не буду• 14 августа 2022
Ответ дляБайрактара
Такие купила дочке. В прошлом году брала себе, мне очень понравились
За скільки ? На бачу на них адекватної ціни
Байрактара• 14 августа 2022
Ответ дляНе буду
2000+250 грн за вес
Не буду• 14 августа 2022
Ответ дляБайрактара
2000+250 грн за вес
Супер ! Тут де я живу їх немає менш , як за 5-7 тис грн
Байрактара• 14 августа 2022
Ответ дляНе буду
Я заказывала их в мае, именно на этот цвет была такая цена. Когда брала себе в сезон, то вышло больше 130 долларов, правда я брала другой цвет