Я_з_Франека• 18 августа 2022
Собака порода такса
У кого такая порода собак (девочка) как назвали ? Не как не могу выбрать кличку
Я_з_Франека
• 18 августа 2022
Ответ дляПодмигашка
Старушку нашу звати Мартіна - коротко звемо Тіна.
Дякую) вона у вас живе в квартирі чи в часному будинку?
Уточка• 18 августа 2022
Поздравляю вас с приобретением самой лучшей породой собак! Такса это неимоверное счастье в доме!
Добро с Кулаками• 18 августа 2022
підкажіть будь ласка, де краще придбати цуцика такси, давно хочемо придбати таке щастя. У заводчиків, чи на сайтах, чи де? на що звернути увагу при виборі дитинки?
Подмигашка• 18 августа 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
В будинку. Вигулюється сама на подвір‘ї, а так то весь час в хаті.
Пищалка• 18 августа 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Краще у через клуб, щоб такса була дійсно таксою, а не метисом
ПАЦАНКА О• 18 августа 2022
У нас Аська. А кобелька назвали Халк. Если коротко, то ’как корабль назовешь, так и поплывет’...
Я_з_Франека
• 18 августа 2022
Ответ дляУточка
Дякую 🌹
Copy-Paste• 18 августа 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Точно 👍
У нас Оскар